У Великобританії встановили рекорд, продавши пляшку віскі за 2,7 мільйонів доларів

У Великобританії встановили рекорд, продавши пляшку віскі за 2,7 мільйонів доларів


У суботу, 18 листопада, на аукціоні в Лондоні продали найдорожчу пляшку шотландського віскі Macallan Adami, 1926 року випуску, пише Успіх in UA.

Спочатку очікувалося, що пляшка рідкісного віскі буде продана за суму в діапазоні від 750 тисяч до 1,2 млн фунтів стерлінгів. Але результат перевершив усі очікування. Таким чином цей лот став найдорожчою пляшкою алкоголю з усіх, які продавали на аукціоні Sotheby’s, повідомляє enovosty.com.

Пляшка цього шотландського віскі входить до колекції з 40 пляшок, які були розлиті 1986 року. Але сам віскі провів 60 років у дубових бочках, а тому має дуже насичений, особливий смак. Пляшки цього шотландського віскі, який вважається найстарішим вінтажним напоєм у компанії Macallan, становлять особливий інтерес для колекціонерів, адже цей напій вважається “найціннішим і найбільш затребуваним у світі”.

У Великобританії встановили рекорд, продавши пляшку віскі за 2,7 мільйонів доларів

Так просто купити цей напій неможливо і в новому аукціоні брали участь тільки найголовніші клієнти компанії Macallan. Етикетку для рекордної за вартістю пляшки віскі Macallan Adami, як і ще для 11 пляшок з колекції 1986 року, створив 1993 року італійський художник Валеріо Адамі.

Читайте також: Британський каскадер встановив світовий рекорд із їзди на двох колесах

До речі, 2019 року одну з пляшок відомої колекції віскі 1926 року випуску, що складалася з 40 екземплярів, було продано на аукціоні Sotheby’s за 1,5 мільйона фунтів стерлінгів. Тоді було встановлено рекорд вартості для однієї пляшки алкоголю. Але тепер цей рекорд було побито.

За словами представника Sotheby’s, йому вдалося скуштувати крихітну краплю напою, в насиченому смаку якого відчувається багато сухофруктів, спецій і деревини. Тривале перебування алкогольного напою в дубових бочках позначилося на його кольорі.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *