У Туреччині знайшли скам’янілі рештки “пісочного долара”

У Туреччині знайшли скам'янілі рештки "пісочного долара"


Вчені виявили в стародавній скельній християнській церкві на території Туреччини викопні останки істоти, що мешкала на дні Тихого океану, яку називають «пісочним доларом», пише Успіх in UA.

Церква розташована в районі Егіль, який вже став центром культурного та релігійного туризму. Протягом останніх двох років у цьому районі проводять розкопки під давнім замком. Вченим уже вдавалося очистити два з чотирьох його тунелів, а також завершити 80% робіт у скельній церкві.

На стіни церкви нанесено безліч зображень хрестів, її вік оцінюється у 1600 років. Церква входить до складу монастиря святого Івана, який тривалий час виступав навчальною установою. Монастир був названий на честь святого Івана Ефеського, який жив у Егілі та деякий час викладав у монастирі, повідомляє zn.ua.

У Туреччині знайшли скам'янілі рештки "пісочного долара"

Як розповів археолог Весіхи Озкая, під час розкопок вчені виявили монети, що належать європейським державам та Османській імперії, а також священні реліквії, які цінувалися християнами.

«Тут ми знайшли знахідку, яка не має відомих прикладів. Ми знайшли скам’янілість істоти, яка мешкала на березі Тихого океану. Ця викопна істота називається «Пісочний долар». У християнському світі це викопне розглядається як предмет, пов’язаний з вірою в Ісуса Христа. Його крила з 5 зірок символізують народження, смерть та вознесіння Ісуса Христа. Тому воно має чудову особливість як храм, де зберігаються важливі для християн святі реліквії», — сказав він.

Католики вірять у те, що «пісочний долар» є відображенням історії Ісуса. Морський їжак символізує собою народження, розп’яття та воскресіння Христа. У «пісочному доларі» п’ять отворів: чотири по краях зірки та один у центрі. Згідно з релігійною легендою, чотири отвори символізують чотири рани Христа, коли його руки та ноги були прибиті до хреста. Центральний отвір є раною, нанесеною солдатським списом.

Читайте також: У Канаді знайшли скам’янілості морської істоти-“прибульця” віком 500 млн років

Озка розповів, що церкву було збудовано внаслідок об’єднання двох кам’яних гробниць. На її стінах також були знайдені зображення хрестів, які символізує християнську меншість, яка жила в регіоні раніше і зараз населяє його.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *