У США винайшли пігулку, яка допомагає їсти і не гладшати

У США винайшли пігулку, яка допомагає їсти і не гладшати


Команда вчених із Техаського університету розробила препарат, який прискорює метаболізм в організмі та робить його набагато ефективнішим у розщепленні цукру та жиру, пише Успіх in UA.

Такий результат досягається шляхом обмеження транспортування магнію в мітохондрії – частину клітини, яка відповідальна за виробництво енергії та спалювання калорій.

Вчені виявили, що магній уповільнює здатність мітохондрій виробляти енергію. “Чарівна” пігулка працює шляхом видалення специфічного гена під назвою MRS2, який сприяє проникненню магнію в мітохондрії.

Вимкнення гена зменшує кількість мінералу, який потрапляє в клітину, і таким чином покращує метаболізм.

Спочатку препарат тестували на мишах. Їм давали препарат і годували висококалорійною їжею. У результаті гризуни все одно схудли, попри те, що споживали більше калорій, ніж спалювали.

Окрім маси тіла, у мишей, які отримували препарат, також був нижчий рівень холестерину та рівень цукру в крові, ніж у тих, хто харчувався як зазвичай і без таблеток.

Це свідчить про те, що препарат також усуває всі наслідки неправильної дієти, повідомляє rbc.ua.

Лікарі заявили, що такі розробки можуть допомогти зменшити ризик кардіометаболічних захворювань, таких як інфаркт та інсульт. У медицині це може стати великим проривом.

Читайте також: У Туреччині археологи знайшли стародавню лабораторію із виготовлення антидепресантів

Науковці подали заявку на патент на препарат і сподіваються випробувати його на людях у найближчі роки.

Дослідження мало серйозні обмеження, головним з яких було те, що ліки випробували на мишах. Для того, щоб розробити “версію” для людей, потрібно провести набагато більше глибоких досліджень.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *