У Шотландії на пляжі знайшли загадковий згорток із затонулого “Титаніка”

У Шотландії на пляжі знайшли загадковий згорток із затонулого "Титаніка"


Нещодавно на пляжі Кейс біля Джона О’Гроутса в Шотландії чоловік на ім’я Девід Грем Скотт виявив дивний згорток гумових простирадл, кожне з яких мало власним унікальним перетинчастий візерунок, пише Успіх in UA.

Схожі використовували на «Титаніку», що і дало змогу зробити припущення, що цей таємничий тюк принесли течії з останнього місяця відпочинку лайнера, повідомляє 2plus2.ua.

Природоохоронець із Корнуолла Стів Тревелла, оглянувши знайдені простирадла, сказав, що листи виготовлені з гутаперчі, яка є щільною формою латексу, схожою на гуму. Відомо, що цей матеріал широко використовували наприкінці 19-го та на початку 20-го століть.

«Цей матеріал був надзвичайно популярним близько століття тому, і наявні журнали з «Титаніка» свідчать про те, що корабель перевозив гутаперчу, коли затонув у 1912 році. Не виключено, що тюки могли походити звідти. Ми знаходимо багато уламків, які пливуть до Великобританії з узбережжя Ньюфаундленду, яке проходить над місцем затонулого корабля», – сказав природоохоронець.

У Шотландії на пляжі знайшли загадковий згорток із затонулого "Титаніка"

Як відомо, «Титанік» затонув біля Канади, приблизно за 400 миль від узбережжя. Більшість його уламків залишилися приблизно в 350 милях від Ньюфаундленду. З тих часів знайшли дуже мало предметів із затонулого корабля, але є один унікальний. Це пляшка із запискою від 12-річної Матильди Лефевр, ймовірної пасажирки третього класу на «Титаніку».

Читайте також: У Великобританії на дні моря археологи шукають старовинне місто піратів

Будь-які знахідки із затонулого корабля постають перед науковцями та істориками новими загадками, що можуть розкрити додаткові сторінки історії легендарного корабля.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *