У рідному місті Голіафа знайшли 2800-річний кістяний наконечник з біблійної битви

У рідному місті Голіафа знайшли 2800-річний кістяний наконечник з біблійної битви


В залишках стародавнього міста Ґат, відомого також як Телль-ес-Сафі, археологи знайшли дивовижний артефакт, який проливає світло на біблійну історію та розвіює таємниці минулого, пише Успіх in UA.

Так, у 2019 році команда дослідників знайшла кістяний наконечник стріли в руїнах вулиці нижнього міста, що знаходиться на території сучасного Ізраїлю, повідомляє 2plus2.ua.

Археологічне дослідження артефакту «розповідає» про останні дні Ґату, коли місто стояло перед нападом Хазаїла, царя Араму. Згідно з єврейською Біблією, цей цар завоював Ґат перед походом на Єрусалим, ставши загрозою для оборони міста. Масове руйнування, відображене в археологічних розкопках, відбулося наприкінці дев’ятого століття до нашої ери, у часи, коли Ґат був домом Голіафа, великого воїна, вбитого царем Давидом.

У рідному місті Голіафа знайшли 2800-річний кістяний наконечник з біблійної битви

Читайте також: У США знайшли кам’яні наконечники, виготовлені 16 тисяч років тому

Відкриття кістяного наконечника стріли свідчить про відчайдушну боротьбу за виживання міста. Пошкодження на кінчику наконечника говорять про те, що він влучив у ціль, ймовірно, ворогів, які загрожували місту. Було знайдено також докази того, що в Ґаті функціонувала майстерня, де виготовлялися кістяні наконечники стріл.

Дослідження цього артефакту надає нові інсайти в події, що сталися понад 2800 років тому, і дає нам можливість краще зрозуміти та відчути життя та боротьбу стародавніх цивілізацій.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *