У Помпеях знайшли дитячі малюнки, які розповідають про бій гладіаторів

У Помпеях знайшли дитячі малюнки, які розповідають про бій гладіаторів


У руїнах Помпеїв зробили нові відкриття, які демонструють повсякденне життя мешканців міста до виверження Везувію у 79 році нашої ери, пише Успіх in UA.

Дослідники знайшли серію малюнків вугіллям, які, як вважають, зробили діти, що спостерігали за боями гладіаторів у місцевому амфітеатрі.

Зображення знайшли на стінах будинків у частині Помпей, відомій під назвою “Острів Касти Амантів”, яку нещодавно відкрили для відвідувачів. Малюнки включають зображення гладіаторів, мисливців, дітей, що грають із м’ячем, сцену полювання на кабана та двох борців, що лежать на землі. Також вчені знайшли контури трьох маленьких рук, повідомляє focus.ua.

Габріель Цухтрігель, директор археологічного парку Помпей, вважає, що ці малюнки створили діти, які бачили битви на власні очі, а не скопіювали з інших творів мистецтва. Це свідчить про те, що діти безпосередньо бачили жорстокі видовища, які були частиною римських розваг.

У Помпеях знайшли дитячі малюнки, які розповідають про бій гладіаторів

Окрім малюнків, археологи знайшли останки двох жертв виверження вулкана в будинку, який називається “Будинок малярів за роботою”, оскільки в момент катастрофи в ньому, ймовірно, проводили ремонт.

Читайте також: В Італії знайшли віллу, яка належала першому римському імператору Августу

На початку цього року археологи виявили бенкетну залу з добре збереженими фресками, на яких зображені сцени, натхненні Троянською війною. Вони також знайшли невелику пекарню, в якій, ймовірно, працювали раби, що дає змогу глибше зрозуміти повсякденне життя і соціальну структуру стародавніх Помпеїв.

Руїни Помпей, виявлені в XVI столітті і вперше розкопані в 1748 році, залишаються одним із найбільш відвідуваних археологічних об’єктів у світі. Ці нещодавні відкриття не лише збагачують наше розуміння римської культури, але й тісніше пов’язують нас з життям людей, які жили там майже дві тисячі років тому.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *