У Китаї знайшли добре збережену гробницю часів династії Мін

У Китаї знайшли добре збережену гробницю часів династії Мін


Археологи з Шаньсійського інституту культурних реліквій і археології розкопали добре збережену гробницю часів династії Мін (1368-1644) у місті Сіньчжоу провінції Шаньсі на півночі Китаю, пише Успіх in UA.

Незважаючи на те, що гробниці понад 430 років, її вишукані похоронні меблі та дерев’яна труна все ще залишаються цілими та у відмінному стані. У Шаньсі рідко можна знайти гробницю в такому хорошому стані з добре збереженими дерев’яними меблями.

Розкопки виявили залишки будівель періоду Луншань (2900-2100 рр. до н. е.) і періоду Воюючих царств ( 475-221 рр. до н. е.), а також 66 гробниць династій Хань, Тан, Цзінь, Юань і Мін і Цін, повідомляє arkeonews.net.

Серед них була незаймана гробниця династії Мін, виявлена ​​у селі Хесітоу в районі Сіньфу в Сіньчжоу. Гробниця складалася з похилого проходу довжиною 17 метрів (55,7 футів), центральної похоронної камери та меншої задньої камери, довжина якої становила приблизно 25,3 метра (83 фути).

На фото зафіксували закритий вхід до гробниці, прикрашений кам’яною надвірницею та н захищений подвійними дверима. Ворота різьблені з каменю, що імітує дерев’яну конструкцію. Дві голови дракона дивляться назовні на кожному кінці даху. Кам’яні плити над дверима та з обох боків прикрашені квітами.

Археологи виявили дві гарно прикрашені дерев’яні труни зі складними мотивами в головній похоронній камері, а також дві ніші: одна на півдні з чотирма порцеляновими глеками і одна на півночі з п’ятьма порцеляновими баночками та чотирма пляшками. Порцеляновий посуд містив зерна, рідини або олії.

На внутрішній частині труни намальовані яскраві квіти, трави, зокрема павичі. Краще збережений зовнішній вигляд труни більшого з двох має золоті візерунки у формі діамантів на темно-коричневому тлі.

Менша кімната обладнана дерев’яними вівтарями, столами, стільцями, свічниками, лампадами, кадильницями, олов’яними горщиками, олов’яними чашками, олов’яними тарілками, розписними дерев’яними статуетками, чорнильним камінням, пензлями, підставками для ручок та іншим письмовим приладдям.

Читайте також: У Панамі знайшли 1200-річну гробницю лорда із колекцією золота

Епітафія, написана печаткою, дає підказку про можливу особу покійного: «Епітафія принца Мін Ру Хоуань», що натякає на шляхетне походження та престижний титул.

Друга труна, що вирізняється ромбовидним візерунком, має напис звичайним шрифтом. Напис говорить: «Ming Gu Rong Kao Hou Ru Wang Gong», що перекладається як «Доручено династією Мін служити при королівському дворі як палацовий чиновник».

Згідно з даними інституту, дерев’яні поховальні об’єкти та предмети жертвоприношень добре збереглися, що робить це відкриття рідкісним у місті та навіть у всій провінції.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *