У Бельгії знайшли 100-річний дерев’яний вагон потягу

У Бельгії знайшли 100-річний дерев'яний вагон потягу


Археологи, які ведуть розкопки фортеці XIX століття в Бельгії, зробили дивовижне та загадкове відкриття: майже 100-річний вагон потяга родом із Англії, пише Успіх in UA.

Лондонська Північно-Східна залізниця повідомила, що дослідники, які працювали над розкопками Північної цитаделі в Антверпені, знайшли темно-червоний залізничний вагон із логотипом LNER, повідомляє focus.ua.

Компанія ідентифікувала знахідку як “знімний” вагон, призначений для перевезення майна зі старих будинків у нові місця проживання.

“Передбачається, що дерев’яному вагону для перевезення речей близько ста років. Залишається загадкою, як візок опинився в Антверпені, і, на жаль, від реліквії мало що залишилося, оскільки вона розпалася під час розкопок”, — розповів археолог-консультант Фемке Мартенс.

За словами дослідників LNER, цей вагон, мабуть, є однією з перших моделей вагона для перевезення вантажів. Вони використовувалися недовго, приблизно до 1930 року, поки компанія не замінила їх оновленими синіми моделями.

Читайте також: Київська компанія створила перший автопотяг із автоцистернами

За словами представників компанії, дослідники досі не з’ясували, як автомобіль опинився похованим за 500 миль від британської штаб-квартири LNER.

“Ця цікава знахідка, безумовно, викликала великий інтерес, і ми раді, що команда з відділу міської археології міста Антверпена допомогла пролити світло на це відкриття. Нас захоплює історія LNER, і ми хотіли б подякувати команді за їхню допомогу в пошуку додаткової інформації про горде минуле LNER”, — сказав представник LNER Стюарт Томас.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *