Науковці виявили зображення персонажа “Сімпсонів” на 3500-річній труні єгипетської мумії

Науковці виявили зображення персонажа "Сімпсонів" на 3500-річній труні єгипетської мумії


На внутрішній кришці труни єгипетської мумії віком 3500 років археологи побачили зображення жінки в довгому зеленому одязі з блакитним волоссям у формі прямокутника, яка дуже схожа на Мардж із культового мультика “Сімпсони”, пише Успіх in UA.

Після публікації фото унікальної знахідки мережу підірвали тисячі коментарів на кшталт “Єгипет передбачив Сімпсонів”, “Це ж Мардж!”. Проте експерти наголошують, що на єгипетському малюнку насправді зображена похована у труні жінка, під час її подорожі до загробного світу.

Науковці виявили зображення персонажа "Сімпсонів" на 3500-річній труні єгипетської мумії

За словами археологів, у єгипетській труні було знайдено муміфіковані останки Таді Іст, дочки верховного жерця Ель-Ашмунейна – міста, розташованого на західному березі річки Ніл і за 27 миль на південь від місця її поховання в Міньї, повідомляє obozrevatel.com.

Мумію знайшли у відмінному стані, на ній були маска та сукня з бісеру. А її зображення на внутрішній кришці саркофага цікаве не лише своєю схожістю із Мардж Сімпсон. На малюнку жінка змальована в оточенні 12 верховних жриць, які символізували 12 годину дня.

“Це рідкісна і важлива сцена. Кожна сцена в певну годину має свою форму”, – сказав генеральний секретар Вищої ради старожитностей Мустафа Вазірі.

Науковці виявили зображення персонажа "Сімпсонів" на 3500-річній труні єгипетської мумії

Проте читачів мережі більше цікавить те, чому все ж дочка жерця так схожа на персонажа з їхнього улюбленого мультфільму. Сімпсомани неодноразово наголошували, що творці “Сімпсонів” передбачають майбутні події. Наприклад, епізод мультика 1992 року передбачив перемогу Вашингтона над Баффало Біллз на Суперкубку VXVI. А також згадують епізод 2000 року, в якому показано Дональда Трампа як президента.

Читайте також: В Єгипті знайшли фрагмент саркофага фараона Рамсеса ІІ

Щодо знайденого саркофага, то тут поціновувачі “Сімпсонів” наголосили, що малюнок єгипетської труни – це “єдиний задокументований випадок в історії, коли Сімпсони не зробили цього першими”, а навпаки, повторили щось із минулого.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *