На Алясці виявили місце, небезпечніше за Бермудський трикутник

На Алясці виявили місце, небезпечніше за Бермудський трикутник


На Алясці є місце, де знаходиться більше нерозкритих справ про зниклих безвісти, ніж у будь-якому іншому куточку планети, пише Успіх in UA.

Трикутник Аляски являє собою слабо окреслену територію в штаті між трьома точками Анкоріджа і Джуно на півдні та Уткіагвіком, невеликим віддаленим містечком, розташованим на північному узбережжі. Статистика свідчить про те, що з початку 1970-х років на цій великій ділянці землі зникли безвісти понад 20 000 осіб.

Може здатися, що це не так уже й багато, однак з огляду на те, що цей район є надзвичайно малонаселеним, ця цифра шокує. Зазначимо, що на всій Алясці щороку зникає в середньому близько 2 250 осіб, що в середньому вдвічі більше, ніж у середньому по країні. При цьому дослідники зазначають, що більша частина зникнень, мабуть, відбуваються саме в цьому загадковому трикутнику, повідомляє informator.ua.

Інтерес до трикутника Аляски виник у 1972 році, коли невеликий приватний літак, на борту якого знаходилися лідер більшості в Палаті представників США Хейл Боггс та Нік Бегіч — конгресмен від Аляски, наче розчинився в повітрі десь між Джуно та Анкоріджем. За цим була одна з найбільших в історії пошуково-рятувальних операцій країни.

Понад місяць 50 цивільних літаків та 40 військових кораблів прочісували пошукову сітку площею 32 000 кв. миль (площа більша за штат Мен). Вони так і не знайшли жодних слідів Боггса, його команди чи його літака.

Не менш відомим випадком вважається зникнення 25-річного жителя Нью-Йорка, Гері Френка Сотердена, який у середині 1970-х вирушив у пустелю Аляски на полювання. На жаль, він так і не повернувся додому. У 1997 році мисливець знайшов череп уздовж річки Поркьюпайн на північному сході Аляски, у 2022 році вчені витягли ДНК і дійшли висновку, що останки належать Сотердену. Припускають, що його розтерзав ведмідь.

Утім, дослідники не поспішають надавати цьому місцю таємничості, бо зникнення людей у віддалених ділянках Аляски видаються вельми логічними — тут легко сховатися або заблукати. Відомо, що на Алясці проживає всього 73 000 осіб, тобто фактично населена всього 1/20 частина 1 відсотка штату. 

Як і більшість Аляски, цей трикутник містить одні з найсуворіших і невблаганних диких місць у Північній Америці. Це неймовірно широке місце густих бореальних лісів, скелястих гірських піків, альпійських озер і великих ділянок старої доброї дикої природи. На цьому драматичному тлі не дивно, що люди пропадають безвісти. Дивно, однак, величезна кількість людей зниклих безвісти, серед яких багато хто зникає без найменших слідів чи зачіпок, а тіла (живі чи мертві) знаходять досить рідко.

На Алясці виявили місце, небезпечніше за Бермудський трикутник

Найімовірнішим науковим поясненням є звичайна географія. Масивні льодовики штату рясніють гігантськими дірками, прихованими печерами та тріщинами розміром із будівлю. Все це забезпечує ідеальне місце для поховання збитих літаків і душ, що заблукали. Як тільки літак зазнає аварії або турист опиняється у скрутному становищі, цілорічні сніжні шквали можуть легко приховати будь-які сліди людини або літака. Як тільки цей літак або людина поховані під свіжим снігом, можливість знайти їх близька нулю.

З 1970 року в Аляскінському трикутнику зникли безвісти понад 20 000 осіб, включаючи пасажирів літаків, місцевих мешканців та туристів. Число зниклих безвісти на 1000 осіб більш ніж вдвічі перевищує середній показник по країні, а кількість людей, яких так і не знайшли ще вищою. Цифри мають на увазі, що тут відбувається щось ще, окрім простого «заблукати в горах».

Читайте також: Вчені розкрили таємницю зникнення кораблів у Бермудському трикутнику

Майже відколи Атлантичним океаном почали літати літаки, існувало безліч теорій про природу Бермудського трикутника. Любителі фольклору та містичних романів постулюють усі: від надзвичайно важкого повітря та химерних погодних умов до участі прибульців з космосу та енергетичних лазерів із загубленого міста Атлантиди. Багато хто припускає аналогічні причини зникнень у трикутнику Аляски. І ці припущення лише посилюються зараз, коли люди починають згадувати про таємниці Бермудського трикутника.

Проте існують більш винахідливіші теорії. Якщо ви ніколи не чули термін “енергетичний вихор”, то сьогодні ваш щасливий день. Одна з дивних теорій про природу трикутника Аляски полягає в тому, що це місце однієї з надприродних аномалій. Це місця, де з’являється інтенсивна електромагнітна енергія, що викликає дивні події. Енергетичні вихри можуть викликати сплутаність свідомості та галюцинації, які призводять до того, що мандрівники трикутником губляться.

Деякі теорії припускають, що Трикутник Аляски є місцем незвичайної магнітної активності та великої кількості інопланетних відвідувачів. Однак вчені, очевидно, можуть знайти куди простіші та ймовірніші пояснення того, чому на цій ділянці Землі зникає так багато людей.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *