Двометровий череп морського монстра, знайдений у Великобританії, занесли до Книги рекордів

Двометровий череп морського монстра, знайдений у Великобританії, занесли до Книги рекордів


Гігантський двометровий череп морського чудовиська, який жив на Землі 150 мільйонами років тому, став рекордсменом, пише Успіх in UA.

Його ідентифікували, як плезіозавра. Рештки стародавньої рептилії дістали з висоти 12 метрів зі скелі вздовж узбережжя Юрського періоду. Цей дивовижний зразок динозавра, відомий як «SeaRex», став найповнішим черепом пліозавра, який зберігся на планеті, повідомляє 2plus2.ua.

Двометровий череп морського монстра, знайдений у Великобританії, занесли до Книги рекордів

У знайденому черепі плезіозавра повністю збережені оригінальні кістки, а на додачу ще він містить 130 гострих зубів. Це дозволяє науковцям докладно вивчити анатомію цієї давньої тварини.

«Я вивчав багато пліозаврів Кіммериджа, але ніколи не бачив жодного, який би так добре зберігся, як цей. Він містить багато анатомічних деталей в одному зразку, які лише частково збереглися в інших зразках», — сказала експерт з пліозаврів, доктор Джудіт Сассун з Брістольського університету.

Читайте також: В Індонезії виявили раніше невідоме гігантське створіння із 15-метровими щупальцями

Важливо відзначити, що виявлення «SeaRex» є не лише великим науковим досягненням, але й джерелом неймовірного захоплення для широкої громадськості. Адже ця стародавня морська рептилія мала сила укусу, яка могла б перемогти тиранозавра Рекса. Нещодавно череп «SeaRex» внесли до Книги рекордів Гіннеса.

Успіх in UA


Одна відповідь до “Двометровий череп морського монстра, знайдений у Великобританії, занесли до Книги рекордів”

  1. Аватар qqq
    qqq

    Цей дивовижний зразок динозавра===
    авторы тщательнее надо – пліозаври це плазуни а не динозаври и навiть не крокодили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *