47-річний француз встановив рекорд, збудувавши найвищу Ейфелеву вежу із сірників

47-річний француз встановив рекорд, збудувавши найвищу Ейфелеву вежу із сірників


47-річний француз Річард Плауд встановив рекорд, збудувавши величезну копію Ейфелевої вежі з більш ніж 700 000 сірників, пише Успіх in UA.

На зведення 7,19-метрової моделі знакової пам’ятки Парижа у чоловіка пішло 8 років.

Варто зазначити, що раніше заявку Річарда Плауда відхилили, заявивши, що вона недійсна через тип сірників, які він використав для створення свого шедевра.

Плауд використовував короткий шлях. Замість того, щоб окремо видаляти шматочки сірки з кожного сірника і замість того, щоб робити собі ще більше роботи, він вирішив зв’язатися з виробником сірників. Він уклав угоду і в результаті отримав тисячі сірників без сірки для свого паризького проєкту, але судді сказали йому, що лише “комерційно доступні” сірники підходять для цієї категорії, повідомляє tsn.ua.

Французу сказали, що головки сірників треба було самостійно очистити, якби він хотів, щоб його спроба мала шанс на успіх.

47-річний француз встановив рекорд, збудувавши найвищу Ейфелеву вежу із сірників

Скульптор-аматор, очевидно, був дуже розлючений цим рішенням і звернувся до соціальних мереж, щоб висловити своє розчарування.

Він стверджував, що Книга рекордів Гіннеса винесла свій вердикт, навіть не побачивши Ейфелеву вежу особисто. У своєму дописі в Instagram він сказав, що це “досить дивно і не зовсім чесна гра”.

“Найбільше ранить те, що вони не визнають роботу, яку я вклав, час, який витратив, розумову енергію – тому що я можу вам сказати, що це було нелегко. Велике розчарування і нерозуміння. Скажіть мені, як 706 900 стрижнів, встромлених один за одним, не є сірниками??!! І вони надто обрізані до невпізнання??!!”, – сказав Плауд.

У відповідь представники Книги рекордів Гіннеса визнали, що, можливо, були “трохи жорсткі” у своїх рішеннях, і пообіцяли зв’язатися з працівником ради, щоб залагодити проблему.

Читайте також: 39-річний українець претендує на світовий рекорд за частотою підняття 60-кілограмової гирі

Директор централізованої служби документації Марк МакКінлі згодом повідомив, що Плауд тепер визнаний світовим рекордсменом та перепросив за плутанину.

“Ми дуже пишаємося тим, що максимально ретельно перевіряємо докази, тому що наші правила та вимоги до доказів зрівнюють правила гри для всіх та скрізь, хто хоче спробувати встановити рекорд. Однак, дізнавшись більше про методи, які використовуються спільнотою виробників сірникових моделей, і після другого аналізу цього досягнення порівняно з аналогічними рекордами, які ми присудили, здається, що ми діяли жорстко у застосуванні наших правил. Тому ми дуже раді нагородити Річарда титулом Книги рекордів Гіннеса, і ми виправили деякі невідповідності в наших правилах, які тепер дозволяють обрізати сірники і надавати їм форму на свій розсуд. Ми шкодуємо про те горе, яке заподіяли. Це мало стати моментом святкування для Річарда. Я сподіваюся, що він прийме наші запізнілі привітання від імені всіх у GWR з його справді приголомшливою спорудою – і його новим рекордом Гіннеса”, – зауважив він.

Зі свого боку, Річард також поділився новиною на сторінці в Instagram та подякував усім за підтримку.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *