Зірка “Зоряних війн” розігрує постери з автографом за донати для України

Зірка "Зоряних війн" розігрує постери з автографом за донати для України


Актор Марк Гемілл, який зіграв роль Люка Скайвокера у легендарній стрічці «Зоряні війни», розігрує десять постерів із автографом за донати для України. Зібрані кошти будуть використані для придбання  розвідувальних дронів RQ-35 Heidru, пише Успіх in UA.

Зірка "Зоряних війн" розігрує постери з автографом за донати для України

Ілюстрації для постерів створив художник Джастін Арам. На них можна побачити легендарний корабель X-wing Fighter, на якому Люк Скайвокер знищив головну зброю Галактичної імперії – «Зірку смерті». От тільки цього разу зореліт має жовто-блакитний колір і протистоїть космічному флоту імперії в кольорах російського прапора, повідомляє insider.ua.

“Ми вирішили розіграти обмежену кількість постерів у стилі «Зоряних війн» серед справжніх фанатів, колекціонерів і всіх, хто бажає допомогти Україні. Кожен плакат — це не просто сувенір, а нагадування про те, що боротьба добра зі злом існує не лише у кіно. Всі, хто пожертвує на розвідувальний дрон для українських захисників, матимуть змогу отримати колекційний постер на згадку про власний внесок у перемогу України над реальною імперією”, – говорить Марк Гемілл.

Для того, щоб взяти участь у розіграші, потрібно переказати на потреби України мінімум 100 доларів. Кількість пожертв необмежена. Власники п’яти постерів будуть обрані рандомно. Інші відправляться тим, хто перекаже на підтримку України 10 тис. доларів.

Читайте також: Донатерам на потреби ЗСУ подарують книги із підписами Залужного та Жадана

Розіграш завершиться 24 березня 2023 року. Для участі потрібно перейти за посиланням.

До слова, Марк Гемілл є амбасодором UNITED24 – фандрейзингової платформи, створеної Президентом України Володимиром Зеленським.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *