Вчені знайшли надсучасний чіп у черепі Наполеона

Вчені знайшли надсучасний чіп у черепі Наполеона


Вчені зробили сенсаційне відкриття – в черепі Наполеона Бонапарта було знайдено надсучасний мікрочіп, пише Успіх in UA.

Сталося це під час додаткового обстеження решток видатного французького полководця ще у 2018 році. Ця знахідка шокувала науковий світ.

Варто зазначити, що перші чіпи були винайдені лише через 200 років після смерті Наполеона. Тому виявлення мікрочіпа в його черепі наштовхнуло вчених на думку, що цей імплантат має явно неземне походження, повідомляє 2plus2.ua.

Дослідник аномальних явищ з Іспанії, Девід Парцеріса, стверджує, що інопланетяни могли впливати на історію людства і продовжують це робити зараз. Цю думку підтримує і професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро Масляк. Він розповідає, що Наполеон неодноразово казав, що є лише маріонеткою могутніх сил:

«Оточення його дуже вихваляло і казало, що він геній і зможе завоювати весь світ. А він казав, що якісь сили невідомі ведуть мене. Коли я перестану їм бути потрібен, вони приб’ють мене як муху. Так з ним і трапилося».

Читайте також: Українські науковці показали унікальну прикрасу XIX століття у стилі Наполеона ІІІ

Військові експерти завжди запевняли, що стратегія і тактика Наполеона значно випереджали свій час. Можливо, це можна пояснити втручанням інопланетних сил. 

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *