Вчені виявили “інопланетних загарбників” у Сонячній системі

Вчені виявили "інопланетних загарбників" у Сонячній системі


В безмежних просторах Сонячної системи, як виявилося, ховається незліченна кількість “інопланетних загарбників”, пише Успіх in UA.

Проте, це не зелені чоловічки, а космічні камені – астероїди, що прибули з потрійної зоряної системи Альфа Центавра. Дослідження показали, що близько мільйона таких об’єктів, розміром понад 100 метрів, можуть знаходитися в Хмарі Оорта – зоні крижаних тіл на околиці нашої системи. Деякі з них навіть можуть потрапляти у внутрішню частину Сонячної системи, повідомляє t4.com.ua.

Вчені виявили, що протягом наступних 28 000 років кількість матеріалу, який прилітає з Альфа Центавра, зросте, оскільки сусідня система максимально наблизиться до нашої. Дослідники були здивовані, виявивши, що кількість цього матеріалу не є незначною, враховуючи величезні розміри космосу. Вони також припускають, що ці об’єкти можуть перебувати в будь-якій точці Сонячної системи в будь-який момент часу.

Вчені виявили "інопланетних загарбників" у Сонячній системі

Відкриття таких міжзоряних гостей, як “Оумуамуа” та комета Борисова, лише підтверджує можливість існування ще більшої кількості таких об’єктів. Альфа Центавра, з її трьома зірками та невідомою кількістю планет, постійно викидає в космос астероїди та комети, які гравітаційно притягуються до Сонячної системи. Хмара Оорта діє як своєрідний фільтр, вловлюючи більшість цих об’єктів.

Моделювання, проведене вченими, показало, що значна кількість об’єктів може досягти Сонячної системи з Альфа Центавра, хоча лише невелика їх частина наблизиться до Сонця. Через високу швидкість, з якою вони входять в нашу систему, більшість цих міжзоряних гостей просто пролітають повз.

Читайте також: Вчені встановили, чи видає Сонце якісь звуки

Дослідження надає цінні підказки для виявлення міжзоряних відвідувачів, що походять з Альфа Центавра. Вивчення матеріалу з цієї зоряної системи могло б дати нам безцінну інформацію про інші зоряні системи. Наступним кроком для вчених є дослідження інших сусідніх зоряних систем, щоб з’ясувати, наскільки ефективно вони можуть передавати матеріал до нашої Сонячної системи.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *