Вчені встановили, як знак Зодіаку впливає на благополуччя людини

Вчені встановили, як знак Зодіаку впливає на благополуччя людини


У новому дослідженні психолог з Університету Кейм’юн у Південній Кореї вивчив дані про 12 791 людину та виміряв їхнє благополуччя на основі восьми компонентів, пише Успіх in UA.

Зокрема, йдеться про загальне нещастя, симптоми депресії, психологічний дистрес, незадоволеність роботою, фінансова незадоволеність, сприйняття нудності свого життя, самооцінка здоров’я та нещасливість у шлюбі.

Потім дослідник переглянув їхні дати народження, щоб побачити, чи вплинув «знак зодіаку» на їхнє самопочуття, повідомляє iflscience.com.

Як показали результати, там майже не було жодного зв’язку.

«Розмір ефекту був майже нульовим для всіх досліджуваних результатів благополуччя, що вказує на те, що знання чийогось знака зодіаку не дасть значущої інформації для прогнозування рівня благополуччя. Ці результати узгоджуються з минулими емпіричними дослідженнями, які, як правило, не змогли знайти доказів, що підтверджують астрологічні твердження щодо рис особистості або результатів шлюбу. Результати суперечать астрологічним твердженням про те, що знаки зодіаку формують схильності, долю та сприйнятливість людини до відчуття щастя чи успіху», – підсумували фахівці.

Згідно з опитуванням дослідницького центру Pew у 2018 році, близько 29 відсотків американців вірять в астрологію. Є навіть докази того, що цей відсоток зростає, особливо серед молоді. 

Серед багатьох астрологічних уявлень, яких дотримуються люди, часто вважають, що «знаки зірок» або «знаки сонця» впливають на особистість, результати життя та добробут. 

Читайте також: Учені NASA збільшили кількість знаків зодіаку

Наука перевіряла ці твердження незліченну кількість разів і не знайшла жодного доказу на підтвердження теорії про те, що небесні тіла впливають на життя людей.

«Ці висновки підкреслюють нагальну потребу підвищити обізнаність громадськості про відсутність наукових доказів, що підтверджують астрологічні вірування, за допомогою потужних громадських просвітницьких ініціатив. Такі ініціативи можуть зіграти ключову роль у просуванні наукової грамотності та навичок критичного мислення, озброївши людей раціональними інструментами для прийняття обґрунтованих рішень і кидаючи виклик псевдонауковим переконанням, які не мають емпіричного підтвердження», — підсумовує автор дослідження. 

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *