Вчені розкрили головний секрет краси Нефертіті

Вчені розкрили головний секрет краси Нефертіті


Вчені розповіли, завдяки чому цариці Нефертіті вдалося отримати славу найгарнішої цариці Єгипту, пише Успіх in UA.

Відома єгипетська правителька Нефертіті була дуже красивою, якщо вірити історичним зведенням. Однак її краса була адаптована до тенденцій того часу. Наприклад, єгиптологи стверджують, що у неї на тілі було повністю поголене все волосся. На голові вона носила перуку, а очі виділяла темною штукатуркою, яка називалася “кохл”, повідомляє unian.ua.

Вчені розкрили головний секрет краси Нефертіті

Цікаво, що кохл в Стародавньому Єгипті робили з темної свинцевої руди, що має отруйний вплив на організм. Це означає, що Нефертіті кожен раз “вбивала себе”, наносивши макіяж. 

Щоб шкіра Нефертіті залишалася пружною і підтягнутою, вона регулярно приймала ванну з жасміновою водою, після чого натиратися сандаловим і амбровим маслами.

Читайте також: Вчені розгадали таємницю прокляття Тутанхамона

Головним секретом краси Нефертіті вважається завжди правильно підібраний яскравий образ, що запам’ятовується. Так, в її гардеробі завжди був яскравий напівпрозорий одяг, перуки з кольоровими пасмами, масивні аксесуари. Щоб доповнити свій образ, відома єгиптянка носила прикраси зі срібла, бронзи, дорогоцінних каменів, слонової кістки, кераміки.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *