У США вважають, що Україна вже скоро стане європейською наддержавою

Прапор України із Бахмута підняли на центральній площі Вільнюса, де проходить саміт НАТО


Викладач, виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера в Каліфорнійському університеті у Берклі Готьє Вассер вважає, що завдяки високому рівню цифровізації Україна має всі шанси стати наддержавою Європи, пише Успіх in UA.

“Поки деякі економіки більш вкорінені у звичках, традиціях, інші країни матимуть шанс отримати максимум від цієї технологічної революції. Україна має на це хороші шанси. Я вважаю, що у вас величезний потенціал, ви, мабуть, наступна наддержава в Європі. Але те, що сталося з Дією та цифровізацією вашого уряду, як це ви швидко зробили… Для деяких штатів США це – гора, на яку ще треба піднятися. А ви вже зробили це. У вас просто набагато менше шкідливих звичок, яких треба позбутися”, – зауважив він.

Читайте також: Мінцифра запустила платформу Дія.Освіта

Готьє Вассер акцентував увагу на тому, що у Кремнієвій долині є прислів’я: якщо вам потрібен хороший кодер, шукайте його в Україні, повідомляє liga.net.

“З погляду кодування у вас є все необхідне, щоб продовжувати розвивати ці алгоритми, навчаючи їх найкращим чином, створюючи ці моделі. Інший аспект, який мені подобається, – у вас високоосвічені люди. Підприємці, з якими ми працюємо в Берклі, надзвичайно охоче та розумно ставляться до своїх проблем. Звичайно, їм потрібно розвиватися, як будь-якому підприємцю, але є такий дух, який ми зустрічаємо не скрізь. Ви можете зробити багато чого, ви зрештою створите розумніші послуги та розумніший продукт, ніж інші країни зі сталими звичками. Таке в мене ставлення до України, у вас чудовий розклад карт”, – додав він.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *