У Вінниці відбудеться благодійний Фестиваль польової кухні

У Вінниці відбудеться благодійний Фестиваль польової кухні


У Вінниці пройде VIII Фестиваль польової кухні пам’яті польового кухара та санітара Тараса Сича, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Захід відбудеться 1 липня у Центральному парку ім. М. Леонтовича. Час початку заходу – 15:00. Фестиваль буде присвячений Дню Конституції України та пам’яті загиблих Героїв російсько-української війни. Зібрані під час заходу гроші передадуть на потреби ЗСУ. Кошти підуть на придбання автомобіля, генератоа та старлінка.

Організатори зазначають, що всі охочі зможуть скуштувати страви польової кухні, вуличної їжі та традиційних національних кухонь, які готуватимуть на вогнищі. Окрім того, гості матимуть можливість здобути базові знання з військової підготовки й надання першої медичної допомоги та оглянути виставкові експозиції. Також до програми фестивалю входить концертна патріотична програма за участі вінницьких артистів.

Читайте також: У Полтаві відбудеться благодійний фестиваль фарб

Вхід на територію фестивалю буде вільний. Проте, щоб отримати “фестивальну тарілку”, яка дозволятиме куштувати страви, які приготують учасники, гостям потрібно буде зробити благодійний внесок. Всі зібрані кошти будуть передані для забезпечення потреб Збройних Сил України. Варто зазначити, що діти загиблих героїв, за підтримки Ювелірного дому DIADEMA, отримають “фестивальну тарілку” безкоштовно.

“Незабаром ми проводитимемо уже восьмий фестиваль польової кухні пам’яті Тараса Сича. Основним його завданням є вшанування пам’яті наших Героїв та привернення уваги жителі та гостей міста до військових подій. Два місяці тому ми зібрали 800 тисяч гривень на безпілотники для наших військовослужбовців. Проте нам ще потрібно забезпечити їх транспортом, для того аби вони могли виконувати завдання. Тому зібрані на фестивалі кошти підуть на автомобіль, генератор та старлінк”, – зазначає директор Міського Палацу Мистецтва Євген Майданик.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *