У Вінниці оселився кенгуру-альбінос

У Вінниці оселився кенгуру-альбінос


Подільський зоопарк у Вінниці поповнився новими мешканцями, пише Успіх in UA.

За словами директора зоопарку Євгена Ткачика, наразі зоопарк повністю забезпечений кормами для своїх мешканців. Молочні та м’ясні продукти підвозять частіше, а от буряку, моркви, сіна та комбікорму звіринець має вдосталь. Починається процес відтворення – дитинчатами поповнюються родини копитних і приматів.

«Тварини, які потребують додаткового обігріву, знаходяться у вольєрах з паровим опаленням, гріються. Ще з осіннього періоду ми перевели їх на покращене харчування. Додаємо в раціон більше концкормів, щоб тварини мали додатковий жир і добре перенесли зниження температури», – розповів Євген Ткачик.

Він розповів про обмін, який нещодавно відбувся між вінницьким та полтавським зоопарками. У Полтаву відправились сурикати, а Подільський зоопарк приютив фазанів трьох видів та білого кенгуру породи «Валабі». Обмін відбувся вдало, запевнив Євген Ткачик. Зараз нові мешканці в процесі адаптації на новому місці, повідомляє журнал “Тваринництво сьогодні” у Facebook.

«Сподіваємся, що це покращить генетичний фонд Подільського зоопарку. Обов’язково тварин треба обмінювати, щоб не було родинного спаровування. Пташки знаходяться в своїх вольєрах, кенгуру ізолювали в теплий вольєр. Він у нас один, і я боюсь, щоб він не обморозив собі хвоста. Переміщення – це стрес для організму тварини, в неї понижується імунітет, тому ми запобігли цьому», – додав директор установи.

Читайте також: У Київському зоопарку оселилися справжні “дракони”

Прессекретарка Подільського зоопарку Тетяна Куц каже, що температура у зимівнику для кенгуру – не нижче 10 градусів тепла, там працює парове опалення.

«В цього кенгуру червоні очі. Він вільно пересувається в зимівнику, дуже допитливий. Заглядає до сусідів і на камеру реагує з цікавістю. Поряд з ним патагонські мари, декоративні в’єтнамські свині, комірцевий пекарі. Всі тваринки, які люблять тепло», – розповіла Тетяна Куц.

Вона зазначила, що коли на вулиці буде стабільно плюсова температура, імовірніше, вже навесні, білого кенгуру можна буде побачити у відкритому вольєрі.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *