У Львові розпочав роботу Фермерський ярмарок

У Львові розпочав роботу Фермерський ярмарок

У Львові на площі Ринок відкрили Фермерський ярмарок, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Львівської міської ради.

Цього року тут можна придбати продукцію 24 фермерських господарств. Також на ярмарку запрацювала крафтова майстерня, де відвідувачі можуть дегустувати продукти, відвідати кулінарні майстер-класи, лекції дієтологів та нутриціологів.

“Цього року до ярмарку доєдналась найбільша кількість фермерів. Серед товарів: крафтові хліби, м’ясні вироби, сири та молочні продукти, джеми та плодово-ягідні вина, бджолопродукти, свіжі овочі, фрукти та ягоди. З новинок – спаржа, крафтове борошно та домашня випічка. Вже у перший день є багато відвідувачів, утворюються навіть невеличкі черги. Водночас ми працюємо над розширенням ярмарку та допомагаємо фермерам шукати фінансову підтримку для розвитку їхніх господарств. Ми хочемо, щоб вони, з такою якісною і смачною продукцією, були представлені в усіх мережах супермаркетів в Україні”, – зазначила начальниця управління зовнішніх зв’язків і промоції ЛМР Тетяна Хабібрахманова.

Читайте також: У Києві відбудеться Великодній ярмарок традиційного народного мистецтва

До слова, Фермерський ярмарок на площі Ринок відбувається вже вп’яте. 90% фермерів – власники сімейного бізнесу. Впродовж сезону ярмарок збирає близько 90 тисяч відвідувачів.

Цьогоріч найвідданіші покупці зможуть отримати книгу з рецептами від фермерів.

Відвідати ярмарок можна щосуботи із 10:00 до 16:00.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *