У Львові хірурги прооперували 4-річну дівчинку за допомогою робота Da Vinci

Wargaming переказала 250 тисяч доларів на підтримку українських медиків


У львівській дитячій лікарні св. Миколая хірурги застосували робот Da Vinci для того, щоб видалити пухлину наднирника 4-річній Аліні, пише Успіх in UA.

До цього маленька пацієнтка перенесла трансплантацію кісткового мозку. До цього хірургічних втручань із застосуванням робота-хірурга Da Vinci у нашій державі не проводилося, повідомляє focus.ua.

Дівчинка з Вінниці з минулого літа дитина бореться з тяжкою недугою. Спочатку у неї піднялася температура. Згодом батьки звернулися до медиків. Дитині діагностували злоякісну пухлину нервової системи – нейробластому 4 стадії.

При нейробластомі пухлини, як вказано у повідомленні, можуть розвиватись в будь-якій ділянці симпатичної нервової системи в організмі людини. У дівчинки вона локалізувалася в правому наднирнику – ендокринній залозі, що відіграє важливе значення в обміні речовин. При цьому пухлина сягала аж 15 см.

Фахівці очікували певного етапу лікування для того, щоб провести операцію. Вони стежили за показниками дівчинки.

Видалили пухлину повністю за допомогою робота Da Vinci. Лікарі зазначили, що такий метод більш точний та не такий травматичний для дітей. Операція відбувається через мінірозріз, а вбудована мінідіагностична система дозволяє лікарям реалізувати точні та ювелірні втручання. Утворення зменшилось до 5 см, Алінка з батьками приїхала до Львова.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *