У Київському зоопарку тривають кавунові вихідні для тварин

У Київському зоопарку тривають кавунові вихідні для тварин


У Київському зоологічному парку продовжують проводити кавунові вікенди для місцевих мешканців, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці зоопарку у Facebook.

Так, на вихідних преацівники Київзоо влаштовують показові годування тих тварин, яким смакують кавуни. Інші підопічні зоопарку мають змогу погратися згаданим смаколиком.

Поласувати кавунами вже мали змогу коні, єнита, ведметі тощо. А соь тигри просто гралися смаколиком, який нагадав їм м’яч.

“Годування тварин сезонними фруктами та овочами практикується у всіх зоопарках світу. І це не просто розваги, а частина важливої професійної роботи – збагачення середовища. Аби кожній тварині створити умови, наближені до природних – з різними запахами, звуками, новими предметами, цікавими іграшками та різноманітними кормами. За вересень наші тварини з’їдають до 1т соковитих кавунчиків. І це неабияк подобається мешканцям зоопарку та приводить у захват наших відвідувачів. Адже у визначений час вони мають можливість підійти до вольєру та побачити цікаву частину складного процесу збагачення середовища для тварин у зоопарку”, – зазначають фахівці.

Читайте також: Працівники Київського зоопарку випустили у дику природу частину своїх підопічних

Нагадаємо, що Київський зоологічний парк продовжує втілювати програми по відновленню рідкісних видів української фауни.

Так, цього року спільно з Rewilding Ukraine фахівці провели випуск 15 хом`яків на територію Тарутинського степу для відновлення місцевої популяції.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *