ТОП-5 найкасовіших українських фільмів та мультфільмів часів незалежності

ТОП-5 найкасовіших українських фільмів та мультфільмів часів незалежності

Не знаєте, який фільм чи мультфільм подивитися на вихідних? Зверніть увагу на стрічки, які змогли завоювати увагу найбільшої кількості глядачів, та, відповідно, побити рекорди за показниками касових зборів.

Успіх in UA підготував короткий опис до кожної із картин, щоб вам було зручніше зробити правильний вибір.

  1. «Мавка. Лісова пісня»

Касовий збір – 81 848 415 грн (лише за перші три вікенди прокату)

Це – український 3D-мультфільм режисерів Олександра Рубана та Олега Маламужа, про який сьогодні говорять мало не на кожному кроці! Стрічка створена за мотиками драми-феєрії української поетеси та громадської діячки Лесі Українки «Лісова пісня». Прем’єра картини відбувалася 2 березня 2023 року.

У мультику міститься опис стосунків духів лісу та людей. Головні герої картини – лісова мешканка Мавка та музикант Лукаш. Між ними – представниками двох різних світів – зароджується кохання. Та чи зможуть почуття допомогти Мавці та Лукашу побороти всі виклики, які трапляться на їхньому шляху?

2. «Я, ти, він, вона»

Касовий збір – 71 039 476 грн

Цей фільм належить до жанру кінокомедій. Режисери картини – Володимир Зеленський та Девід Додсон. Прем’єра стрічки відбулася 27 грудня 2018 року.

У фільмі показана історія стосунків Максима та Яни. Після 10 років спільного життя вони вирішили розлучитися, адже вважають, що їхні почуття повністю згасли. Однак швидко розірвати шлюб молодим людям не вдається: суддя дає їм місяць на роздуми. Із цього моменту і починаються справжні пригоди у житті Максима та Яни.

3. «Скажене весілля»

Касовий збір – 54 918 929 грн

Це – ще одна українська комедія. Режисером стрічки став Влад Дикий. На широкі екрани картина вийшла 4 жовтня 2018 року. Фабулу сценарію «Скаженого весілля» запозичили із французької стрічки «За що нам це?».

У стрічці батько-расист Василь Середюк із села Яблунівка намагається боротися із рішенням своєї доньки, яка вирішили вийти заміж за афрофранцуза-кардіолога Франсуа. Та чи стане йому під силу змагатися зі справжнім коханням?

4. «Скажене весілля 2»

Касовий збір – 41 268 466 грн

Як ви вже могли здогадатися, ця стрічка режисера Влада Дикого є продовженням попередньої. В українському прокаті фільм з’явився 25 грудня 2019 року.

Цього разу Середюки видають заміж старшу доньку. Та чи піде все так, як хотілося б батькам?

5. «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»

Касовий збір – 36 407 093 грн

Анімаційний фільм-фентезі режисера Олега Маламужа, прем’єра якого відбулася 7 березня 2018 року.

У картині розповідається про мандрівного артиста Руслана. Він стає на порятунок принцеси Міли, яку викрав злий чарівник Чорномор.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *