Стало відомо, як відбуватиметься голосування на “Євробаченні-2024”

У Швеції показали місце проведення "Євробачення-2024"


Організатори розповіли, як можна віддати голос за свого фаворита у першому півфіналі “Євробачення-2024”, пише Успіх in UA.

Голосування у півфіналі розпочнеться після виконання останньої пісні та триватиме приблизно 15–25 хвилин, повідомляє suspilne.media.

Глядачі можуть віддати свої голоси за допомогою застосунків для iOS, Android або Windows. Зокрема, через додаток можуть голосувати з країн, які не беруть участь у конкурсі.

Також із країн, які не беруть участь у конкурсі, можна проголосувати через спеціальний сайт. Голосування для таких глядачів розпочнеться після закінчення трансляції другої генеральної репетиції обох півфіналів напередодні ввечері та завершиться на початку прямого ефіру.

Крім того, глядачі у країнах-учасницях зможуть голосувати по телефону та/або через SMS. Відповідні номери мають оголосити під час трансляції.

Читайте також: У мережі показали відео з другої репетиції alyona alyona та Jerry Heil на сцені “Євробачення-2024”

У півфіналах можуть голосувати глядачі лише тих країн, які беруть участь у півфіналі. Тобто в Україні можна віддати свої голоси лише 7 травня. Також у першому півфіналі зможуть проголосувати глядачі з Німеччини, Швеції та Великої Британії, а у другому — з Франції, Італії та Іспанії.

Можна проголосувати до 20 разів за представників країн, які вам подобаються.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *