Стала відома дата нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

Стала відома дата нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023


Фінал Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 відбудеться 1 жовтня, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Євробачення Україна” у Facebook.

Так, Національний відбір на Дитяче Євробачення-2023 проходить під гаслом “Мрій сміливо!”.

Учасники виступатимуть у такому порядку:

1. Поліна Бабій

2. Анастасія Димид

3. Анастасія Бєлібова

4. Денис Грищук

5. 3‘beauties

Фінал Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 відбудеться у форматі онлайн-концерту. Як і в попередні роки, переможця Нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. Список кандидатів та дати голосування буде повідомлено згодом.

За результатами жеребкування, фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 відкриє 14-річна POLINA BABIY з Одеси. Дівчина виступить з авторською піснею Universe, яку вона написала сама.

Другою на сцену вийде дев’ятирічна Анастасія Димид родом із села Гошів Івано-Франківської області. Анастасія виконає пісню “Квітка”, написану музичною продюсеркою Нацвідбору Світланою Тарабаровою.

Третьою на сцену підніметься 12-річна Анастасія Бєлібова, яка проживає в місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Анастасія виступить у фіналі Національного відбору з авторською піснею “Сильна”.

Четвертим виступить 12-річний Денис Грищук родом з Нововолинська, що на Волині. У фіналі Нацвідбору юний співак виконає пісню Dance, написану Світланою Тарабаровою.

Завершальним стане виступ гурту 3ʼbeauties з піснею Power of Love, яку написала Світлана Тарабарова. Учасниці гурту, 13-річна Анна Ткач, 12-річна Владислава Волинець та 13-річна Олександра Коровицька, родом з Луцька. 

Читайте також: В Україні розпочався Національний відбір на “Євробачення-2024”

21-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 16 країн-учасників, пройде у Франції, 26 листопада, в Палаці Нікайя у Ніцці.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *