Штучний інтелект створив образ дівчини, про яку мріє більшість чоловіків

Штучний інтелект створив образ дівчини, про яку мріє більшість чоловіків


У соціальній мережі Instagram набирає популярність аккаунт Емілі Пеллегріні – дівчини, яку створив штучний інтелект, пише Успіх in UA.

Вона володіє струнким тілом, довгим шовковистим волоссям каштанового відтінку, у неї карі очі і білосніжні зуби. У Емілі ідеальні риси обличчя і фігура, що і привертає увагу людей.

Штучний інтелект створив образ дівчини, про яку мріє більшість чоловіків

Варто відзначити, що за короткий проміжок часу на дівчину підписалися 150 тисяч осіб. А її творцеві вдалося заробити на цьому 10 тисяч доларів (майже 300 тисяч гривень).

“Я запитав в чаті GPT, про яку дівчину мріє середньостатистичний чоловік, і там було написано, що з каштановим волоссям і довгими ногами, так що я зробив її саме такою, як там було написано”, – зізнався творець Емілі.

Читайте також: Вчені навчили штучний інтелект забувати інформацію за допомогою книжок про Гаррі Поттера

Також він розповів, що на дівчину “запали” впливові чоловіки. За його словами, вони переконані, що вона реально існує, тому пишуть їй у соцмережах.

“Це дуже різні люди, які з нею зв’язуються. Через прямі повідомлення в Instagram з нею зв’язуються дійсно відомі люди, такі як футболісти, мільярдери, бійці ММА і тенісисти”, – розповів чоловік.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *