Перший півфінал “Євробачення-2024”: де та коли дивитися

У Швеції показали місце проведення "Євробачення-2024"


У мережі опублікували інформацію щодо того, де та коли можна буде подивитися трансляцію першого півфіналу пісенного конкурсу “Євробачення-2024”, пише Успіх in UA.

Так, сьогодні,  7 травня, о 22:00 відбудеться перший півфінал 68-го Пісенного конкурсу Євробачення, який пройде у шведському місті Мальме.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil вийдуть на сцену Євробачення-2024 під номером 5 з піснею «Teresa & Maria» та постановкою від дворазової номінантки «Ґреммі» Таню Муіньо, повідомляє eurovision.ua.

Трансляції Євробачення-2024 на платформах Суспільного вперше будуть супроводжуватись перекладом жестовою мовою. Для забезпечення інклюзивності дублювання жестовою мовою буде доступним на всіх відеотрансляціях. Перекладачками розмовних студій стануть Тетяна Журкова, Інна Петрова, Ірина Сколотова та Юлія Порплік, за адаптацію пісень відповідатимуть Анфіса Болдусєва та Лада Соколюк.

За пів години до показу першого півфіналу, о 21:30, на телеканалі Суспільне Культура розпочнеться трансляція «Передшоу. Пісенний конкурс Євробачення-2024». Ведучими першого випуску стануть Тімур Мірошниченко та співачка Diana Gloster.

Гостями «Передшоу» до першого півфіналу стануть:

  • Борис Ґаїнічакійо — стиліст, консультант модних брендів, ютубер та автор розбору сценічних образів фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024;
  • Євген Тріплов — автор і музичний продюсер. Шоуранер музичного реаліті-шоу «МУЛЬТИТРЕК»;
  • Герман Нєнов — режисер-постановник виступу Люксембургу на Євробаченні-2024. Креативний директор Євробачення-2023 від України та Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023.

Пряма трансляція першого півфіналу Євробачення-2024 розпочнеться на телеканалі Суспільне Культура о 22:00. Коментуватиме шоу незмінний Тімур Мірошниченко, який уже 19 років є українським голосом Євробачення в Україні.

Наживо ефір першого півфіналу Євробачення-2024 слухачі Радіо Промінь почують із коментуванням Дмитра Захарченка та Лесі Антипенко, а також ексклюзивними включеннями Анни Заклецької з місця подій — стадіону Malmö Arena. Початок трансляції шоу о 22:00, передшоу — 21:30.

Читайте також: Alyona Alyona та Jerry Heil суттєво піднялися в рейтингу претендентів на перемогу на “Євробаченні-2024”

В діджиталі «Передшоу» та перший півфінал Євробачення-2024 можна буде дивитися:

  • сайті Суспільне Культура та Суспільне Євробачення;
  • на фейсбук-сторінках Євробачення Україна, Суспільне Мовлення, Суспільне Культура, Перший і Радіо Промінь.

На ютуб-каналі Євробачення Україна о 21:30 дивіться «Передшоу», а починаючи з 22:00 слухайте та спостерігайте за роботою Тімура Мірошниченка наживо з коментаторської студії.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *