Папір із опалого листя та посуд із кавової гущі: які розробки представила Україна на виставці електроніки в Лас-Вегасі

Папір із опалого листя та посуд із кавової гущі: які розробки представила Україна на виставці електроніки в Лас-Вегасі

Нещодавно в Лас-Вегасі відбулася щорічна виставка електроніки CES 2023. Участь в ній взяли представники 173 країн світу. Не дивлячись на складну ситуацію в нашій країні, свої розробки репрезентували й українці. Вони привезли до Лас-Вегасу 12 проєктів, пише Успіх in UA.

Найоригінальнішими ідеями від українських розробників стали папір із опалого листя (компанія Releaf) і посуд та інші речі із кавової гущі (компанія Rekava).

Стартап Corner в чергове представив свою розробку для планування кухонного дизайну.

У свою чергу, компанія G-Mak показала учасникам виставки “агресивну” систему охорони дому: небажаних гостей вона “зустрічає” сльозогінним газом.

Під час заходу українські розробники неодноразово звертали увагу на складнощі роботи в умовах війни. Так, засновник компанії Corner Любомир Дикун акцентував увагу на тому, що з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну 95% його співробітників стали на захист Батьківщини. П’ять з них віддали життя за мир та свободу нашої країни.

Читайте також: Волонтери із Закарпаття створили для українських захисників лазне-пральний комплекс зі Starlink і тепловою гарматою

Як зазначив засновник стартапу Knopka (спрощує процес виклику медсестер до пацієнтів) Івана Осадчого, кілька лікарень, з якими він співпрацював, були повністю зруйновані. Ще одна продовжує залишатися в окупації.

Щоб наблизити перемогу, багато українських розробників переформатували специфіку власної роботи. Наприклад, раніше стартап eFarm займався впровадженням супутникових технологій в аграрній сфері. Наразі ж він зорієнтований на розробку системи з пошуку мін.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *