Вчені виявили справжній колір інопланетян, який відрізняється від того, якими ми звикли їх бачити. пише Успіх in UA.
Науковці провели дослідження і встановили, що інопланетяни живуть на планеті, що подібна до Землі, але вона менш зелена, ніж наша планета. Спираючись на це, експерти назвали імовірний колір іноземних істот.
Знавці врахували, що на позаземній планеті може бути мало видимого світла, а сама поверхня та її жителі вкриті бактеріями. У зв’язку з цим, учені заявили, що інопланетяни насправді не зелені, а фіолетові.
Експерти з Корнельського університету відмітили, що домінуючим кольором, який відображає життя на Землі, є зелений, повідомляє 5.ua.
Рослини та бактерії на нашій планеті перетворюють сонячне світло в енергію за допомогою зеленого хлорофілу. При цьому, на планеті, яка обертається навколо менших і тьмяніших зірок, організми зможуть вижити лише якщо активують свій метаболізм за допомогою іншого інфрачервоного світла.
Під час дослідження науковці виростили різні види бактерій, виміряли довжини хвиль світла, що вони відбивали, та змоделювали їх зі світловими сигналами, які можна побачити в інших світах.
Так, знавці встановили, що фіолетові бактерії можуть виживати завдяки фотосинтезу навіть за слабкого освітлення. У випадку з рослинами це неможливо. Ці бактерії здатні перетворити сонячне світло на їжу за допомогою великого різноманіття форм хлорофілу.
“Ми лише відкриваємо очі на ці дивовижні світи навколо нас. Фіолетові бактерії можуть виживати і процвітати в таких різноманітних умовах, що легко уявити, що в багатьох різних світах фіолетовий колір може бути просто новим зеленим”, – сказала Ліза Кальтенеггер, директорка Інституту Карла Сагана в будівлі космічних наук.
Читайте також: Вчені встановили, на яких планетах можуть жити інопланетяни
“Наші моделі показують, що в залежності від поверхневого покриття біоти і хмарного покриву, широкий спектр земних планет може мати ознаки поверхневих біопігментів фіолетових бактерій. Хоча невідомо, чи може життя — або фіолетові бактерії — розвиватися в інших світах, фіолетовий колір може стати новим зеленим кольором у пошуках поверхневого життя”, – зазначають дослідники у своїй роботі.
Залишити відповідь