На Рівненщині природоохоронці зустріли сімейство рідкісних чорних лелек

На Рівненщині природоохоронці зустріли сімейство рідкісних чорних лелек

На Рівненщині інспекторам Національного природного парку “Пуща Радзівіла” під час патрулювання вдалося поспостерігати за побутом сімейства чорних лелек, пише Успіх in UA.

“Зустріти чорного лелеку в дикій природі напрочуд важко. Це – рідкісний вид, овіяний містикою. Їх чисельність зменшується через знищення природних місць існування, забруднення навколишнього середовища та полювання. Підійти до птаха й оглянути зблизька ще важче, адже чорні лелеки дуже гостро реагують на небезпеку”, – повідомляють у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Читайте також: На Алеї слави у Голлівуді розмістили зірки, присвячені українським тваринам на межі зникнення через війну

Лелеки чорні мешкають в різних регіонах Євразії, зазвичай обирають місцевості з великими заболоченими районами або біля водойм. Вони також часто зустрічаються в районах зі значними лісовими масивами. Ці птахи є мігрантами і проводять літо у своїх гніздах, а восени подорожують у далекі краї на південь, де зимують, повідомляє rivne.media.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *