На Рівненщині планують збудувати сучасний вітропарк

На Рівненщині планують збудувати сучасний вітропарк

На Черкащині планують реалізувати інвестиційний проєкт з будівництва сучасного вітропарку, потужністю 320 МВт, пише Успіх in UA.

Вітрова станція зараз перебуває на проєктному етапі, коли вивчаються можливості та найбільш ефективні локації розміщення вітрових турбін, розробляються необхідні логістичні маршрути. Початок робіт заплановано на 2025 рік. Прогнозовані терміни будівництва вітропарку – 18 місяців із потенційним  виробництвом відновлювальної електроенергії – 1 073 300 – 1 097 800 МВт*год/рік. Над реалізацією прожкту працюватиме ТзОВ “Вітропарк Західний-Р”.

Під час будівництва заплановано встановити 54 турбіни, висотою 160 метрів, потужністю 6 МВт кожна. Левова частка вітрових турбін буде розміщена на території Радивилівської громади, а  увесь вітропарк масштабується, ймовірно, ще і на сусідні Почаївську та Бродівську громади, повідомляє rivnenews.com.ua.

Читайте також: На Закарпатті збудують першу у світі безплотинну ГЕС

Радивилівський міський голова Микола Карапетян, який долучився до обговорення реалізації важливого інвестиційного проєкту на території громади, зазначив: в пріоритеті  – підвищення рівня добробуту життєдіяльності громади. А це прямо прив’язано до стабільних надходжень в місцевий бюджет.  Крім того, виробництво “зеленого струму” це ще й держенергоефективність всієї України в умовах війни. Це чиста електроенергія, яка не шкодить довкіллю, і буде тільки на користь людям.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *