Київська опера завершила 41-ий театральний сезон

Київська опера завершила 41-ий театральний сезон


1 липня Київська опера завершила 41-ий театральний сезон гала-концертом, пише Успіх in UA.

Артисти театру представили все найкраще з того, що згенерували за цей складний час – світові хіти, твори класиків та сучасних авторів. Відбулася прем’єра музики з мюзиклу, який розпочне 42-ий театральний сезон, – вистави “Піноккія” у виконанні Наталії Чепченко.

“Ми вкотре хотіли вирвати наших вірних прихильників зі страшних обіймів війни, дати змогу їм відволіктися, отримати позитивні емоції та підтримати їхню віру в перемогу України та її щасливе майбутнє. Цей надскладний сезон ми відпрацювали з честю, його оцінили глядачі і наші зусилля знайшли відгук у їхніх серцях”, – відзначив директор-художній керівник Київської опери Петро Качанов.  

На початку виступів відбулося виконання гімну ОУН-УПА.

Сцена в черговий раз відкрилася для солістів Андрія Гонюкова у ролі Дона Паскуале та Олександра Киреєва з його Малатестою.

У прекрасному коханні глядачів переконували Джульєтта Ганна Твердова та Ромео Дмитро Фощанка.

Монолог мадам Баттерфляй виконала Дарія Назимчук, вічно закоханий солдат зізнавався всім нам у коханні голосом Микити Олійника.

Про справжню любов, яка окрилює, світлу дружбу, яка не минає, та щасливу долю, якої чекають, заспівали Вікторія Осадчук та  Сергій Макієнко.

Однією з вистав, якою пишається театр, є балет “Аладдін”, тож частина цього дійства увійшла до програми найкращих здобутків сезону.

Читайте також: Kyiv Opera Theatre запрошує на гала-концерт із найкращими зразками світових хітів

Пісню-присвяту всім ангелам війни виконала відома співачка Марія Бурмака. Піснею “Прийди до мене хоча б на хвилину” прощалися з тими, хто відійшов у засвіти, ким осиротіли і з ким підступно розлучила війна.

Наприкінці духовним гімном України “Боже Великий, Єдиний” зичили всім миру, благословення та захисту. 

“Співати сумно і радісно, танцювати і кам’яніти, плакати  і сміятись – весь цей складний спектр протилежних емоцій пережили і передали провідні артисти Київської опери. Можливість зустрітись з глядачем під час війни – це більше, ніж просто щастя, це перемога життя над смертю, таланту над бездарністю, духу над ницістю. 41-ий сезон, складний, скорботний, кривавий, завершується, але трупа продовжує жити своїми творчими надіями і служінням Україні. І новий сезон знову відкриє завісу театру, нестиме радість і віру, голос і танець, музику й емоції. У 42-му наше відкриття – “Піноккія” – перша у світі лялькова дівчинка, пригоди якої захоплять всю родину, нагадають про цінності, благородство та мораль. З нашої неймовірною героїнею, її філософськими піснями, вишуканими балетними постановками артисти нагадають, як важливо бути освіченим, чесним  та  глибоким, бо тільки за такої умови наша перемога буде досяжною”, – зауважують у Київській опері.

Успіх in UA


2 відповіді до “Київська опера завершила 41-ий театральний сезон”

 1. Аватар Вита
  Вита

  Почему 41 сезон ? А до этого что, она не работала ??

  1. Аватар Богдан
   Богдан

   Київська опера працювала попередніх 40 сезонів, починаючи з 1985 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *