Країни-учасниці розпочали підготовку до нацвідборів на “Євробачення-2024”

Розпочався відбір членів нацжурі на Євробачення-2023 (як проголосувати)

Деякі національні мовники вже взялися за розробку планів відбору учасників “Євробачення – 2024”, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Деякі країни вже оголосили, що налаштовують та вдосконалюють свої процеси відбору, який розпочнеться наступного року. А інші вже приймають пісні та проводять прослуховування.

Так, наприклад, чинні чемпіони – шведи – приготували деякі зміни для шеститижневого розважального шоу Melodifestivalen. Кількість конкурсних робіт було збільшено з 28 до 30, при цьому шість пісень беруть участь у кожному півфіналі протягом 5 тижнів, а дві найкращі з кожного півфіналу проходять у великий фінал на шостому тижні.

У 2024 році Melodifestivalen значно скоротить раунд другого шансу, який існує вже понад 20 років. Тепер замість того, щоб присвячувати раунду ціле живе шоу, це буде коротке телефонне голосування, яке відбудеться наприкінці 5 півфіналу. Під час телефонного голосування глядачі голосуватимуть за учасників, які посіли 3-е та 4-е місця у кожному півфіналі, щоб визначити двох найкращих, які завершать фінал Melodifestivalen 2024, що складається з 12 пісень.

Про час проведення нацвідборів вже встигли оголосити Італія, Іспанія тощо.

Крім того, ряд країн оголосили про своє повернення на “Євробачення”. Наприклад, Люксембург зробив таку заяву ще у травні. Тож у суботу, 27 січня, всі охочі зможуть поспостерігати за тим, як Люксембург обирає свою пісню для Євробачення у прямому ефірі шоу з Rockhal. Заявки можна подавати у трьох категоріях: виконавці з піснею, автори пісень з піснею, але без виконавця та виконавці без пісні. Для останньої категорії прослуховування вже йдуть.

Варто зазначити, що подача пісень на “Євробачення – 2024” вже відкрита у Ісландії та Ірландії.

У свою чергу, Кіпр та Ізраїль вирішили повернутися від формату закритого відбору на конкурс до масштабного національного телешоу, де долю претендентів вирішать глядачі.

До слова, мовники знову зможуть самостійно обрати учасника або надати право зробити це телеглядачам.

Національний фінал може тривати від одного дня до кількох тижнів.

Читайте також: Українські пісні потрапили до рейтингу найкращих композицій за всю історію “Євробачення”

Нагадаємо, що наступного року “Євробачення” прийматиме Швеція. Конкурс проведуть у місті Мальме. Гранд-фінал конкурсу відбудеться 11 травня 2024 року.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *