Коза із Чернігівщини встановила рекорд за показниками добового надою молока

Коза із Чернігівщини встановила рекорд за показниками добового надою молока


У смт Талалаївка Чернігівської област фермер та селекціонер Володимир Киричок отримав сертифікат рекордсмена у номінації “Найбільший добовий надій молока кози”, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

“Козочці Алісі з господарем пощастило. Або навпаки: господарю Володимиру Киричоку пощастило з козочкою. Слава про неї уже розлетілась навіть за межами України. Унікальний випадок: за добу коза Аліса дала 9 літрів молока! Хто не знає, то в середньостатистична коза за добу продукує до 2 л молока. Найбільше, це – до 4-5 л на добу. Так що Аліса однозначно рекордсменка!”, – зазначає вона.

За породою коза-рекордсменка на 75% альпійська, 25% – зааненська.

“Характер у цієї популярної особи зовсім не зірковий – вона дуже доброзичлива, любить спілкуватися з людьми і оглядати себе у воді”, – зауважила Лана Вєтрова.

Читайте також: У Києві зафіксували рекордну для України вагу пацюка

Вона акцентувала увагу на тому, що Володимир з дитинства спілкується з козами, тому добре знає їх повадки. Господар переконаний, що кількість молока – це якість кормів, дбайливе ставлення до тварини, добрі умови утримання та убезпечення від стресу.

“Останні роки Володимир Киричок інтенсивно займається селекцією. Аліса – його найбільша гордість!”, – додає керівниця Національного Реєстру Рекордів України.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *