Jamala випустила власну версію пісні Мадонни Frozen

Джамала стала першою українською амбасадоркою всесвітнього плей-листа EQUAL від Spotify


Українська співачка Jamala представила кавер на всесвітньовідомий сингл Мадонни Frozen 1998 року, пише Успіх in UA.

До слова, презентація відбулася межах проєкту Spotify Singles, для якого артисти записують кавери на власні треки та пісні улюблених виконавців. Трек вийшов до дня народження Мадонни.

Jamala акцентувала увагу на тому, що її дитинство повністю асоціюється із творчістю Мадонни. Також текст Frozen “наразі дуже резонує їй”.

“Моє дитинство на березі моря асоціюється з “лаіслабоніта“ (La Isla Bonita). Памʼятаю, влітку мию посуд в нашому кафе в кінці робочого дня. Аж раптом в “Лагуні“: “Last night I dreamt of San Pedro…”. Ми кидаємо все і біжимо танцювати.  Далі була “Secret”, “Music” і “Frozen”. Саме остання з таким автентичним бриджем запала мені в душу. А головне — зараз мені дуже резонують слова пісні. Ця співачка завжди виступала за рівноправ’я і дуже підтримує Україну в наш час боротьби. І в її день народження хочу привітати, підтримати її та подякувати”, — говорить українська співачка.

Варто зазначити, що Frozen – не єдина пісня, яку цього разу Jamala записала для Spotify. Українська артистка також презентувала нову версію власного синглу The Great Pretender з альбому “Крила” 2018 року.

Обидві пісні були записані Jamala у студії Spotify Studios у Лос-Анджелесі.

Читайте також: Джамала стала першою українською амбасадоркою всесвітнього плей-листа EQUAL від Spotify

Нагадаємо, що у березні цього року співачка стала першою українською амбасадоркою плейлиста Spotify Equals, спрямованого на популяризацію творчості жінок-артисток. Jamala стала першою у підбірці пісень Take me to a place з альбому “Поклик” 2022 року.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *