ЮНЕСКО виділяє 1,5 млн доларів на цифровізацію культурної спадщини України

Українські школярі можуть поспілкуватися із видатними постатями минулого завдяки штучному інтелекту


Надзвичайний фонд спадщини ЮНЕСКО схвалив проєкт допомоги Міністерству культури та інформаційної політики на 1,5 млн доларів для розвитку інструментів цифровізації у сфері культурної спадщини України, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці МКІП у Facebook.

Під час зустрічі заступниць Міністра культури та інформаційної політики Анастасії Бондар та Катерини Чуєвої з керівницею бюро ЮНЕСКО в Україні К’ярою Децці Бардескі обговорювались конкретні кроки впровадження проєкту та знайомство з національним експертом, що буде співпрацювати з МКІП та допомагати інтегрувати плани та стратегію до викликів сьогодення та європейських вимог.

“Дуже плідна робоча зустріч з керівницею бюро ЮНЕСКО в Україні К’ярою Децці Бардескі. Обговорили конкретні кроки та виділення через спеціальний Надзвичайний фонд спадщини ЮНЕСКО $1,5 млн для якнайшвидшого впровадження технічних рішень, які дозволять нам створити та розвивати сучасні інструменти для оцифрування, моніторингу та збереження української культури”, – зазначила заступниця міністра культури та інформаційної політики України Анастасії Бондар.

Читайте також: Мінцифра запустила платформу Дія.Освіта

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *