Будинок Мерилін Монро визнали історичною культурною пам’яткою

Будинок Мерилін Монро визнали історичною культурною пам’яткою


Міська рада Лос-Анджелеса визнала будинок Мерилін Монро в районі Брентвуд історичною культурною пам’яткою, щоб захистити будівлю від знесення, пише Успіх in UA.

“Резиденція Мерилін Монро в Брентвуді тепер є пам’яткою історії та культури! Сьогодні міська рада Лос-Анджелеса одностайно схвалила кандидатуру на останній будинок Мерилін Монро. Дякуємо всім, хто висловив свою підтримку, і величезна подяка члену ради Трейсі Парк і команді!”, – йдеться в повідомленні.

Монро прожила там приблизно шість місяців. У міській раді заявили, що цей будинок був “першим місцем, яке вона шукала і придбала собі самостійно під час активної роботи у 1962 році”.

Будинок Мерилін Монро визнали історичною культурною пам’яткою

Власники Бріна Мільштейн та її чоловік Рой Бенк купили будинок минулого року за 8,35 мільйона доларів і планували знести його, щоб розширити свою власність по сусідству. Вони цілий рік вели боротьбу, щоб будівлю не визнавали історичною, що, за їхніми словами, призвело б до ще більшої кількості відвідувачів, повідомляє bukvy.org.

Однак Рада одностайно проголосувала за визнання будинку об’єктом історичного значення. Рішення підтримали підкомісія землеустрою міськради та комісія з питань охорони культурної спадщини. 

Читайте також: Злата Огнєвіч презентувала саундтрек до українського фільму жахів “Конотопська відьма”

Власники подали до суду на місто, звинувативши посадовців у “залаштункових махінаціях”, і розгляд справи призначено на 13 серпня. У позові власники стверджують, що будинок було суттєво змінено, і там немає нічого, що залишилося з часів, коли там жила Монро. Тому вони стверджують, що будинок не відповідає критеріям історичної культурної пам’ятки.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *