Американський кіт встановив світовий рекорд за показниками швидкості їзди на скейтборді

Американський кіт встановив світовий рекорд за показниками швидкості їзди на скейтборді


Американський короткошерстий кіт Бао Цзи, якому всього 20 місяців, увійшов в історію, продемонструвавши свої навички катання на скейтборді, пише Успіх in UA.

За 12,85 секунди він проїхав на дошці 10 метрів, повідомляє enovosty.com.

Власник Бао Цзи — Лі Цзянтао з Китаю, професійний дресирувальник домашніх тварин. Спочатку він працював тільки з собаками, але пізніше розширив свою діяльність і на кішок. Талант свого вихованця Лі, незважаючи на багаторічний досвід, розгледів не відразу.

“Я дресирую собак понад десять років і заради розваги почав кататися на скейтборді зі своїм собакою. Але Бао Цзи проявив неабиякий інтерес до скейтбордів, тому я вирішив виховати таку поведінку”, — розповів чоловік.

Американський кіт встановив світовий рекорд за показниками швидкості їзди на скейтборді

За його словами, першим завданням, яке він поставив коту, ще до навчання їзді на скейтборді, було полювання на мишей.

“Ночами по стелі бігали миші, тому я попросив Бао Цзи їх відлякати”, — пояснює Лі.

Чоловік каже, що спочатку Бао Цзи був таким самим, як і сотні тисяч інших кошенят. Найбільше він любив поїсти, поспати і пообніматися з людиною. Коли йому було півроку, тварина втекла з дому. Коли Цзянтао після пошуків втратив будь-яку надію побачити його знову, гуляка повернувся через тиждень. Зараз між котом і людиною встановився міцний зв’язок.

“Бао Цзи любить, коли я беру його з собою на пригоди. Вдома він ледачий клубочок шерсті, але в скейт-парку він інший кіт — упевнений і сміливий, що з легкістю пробирається крізь натовп”, — каже Лі.

Американський кіт встановив світовий рекорд за показниками швидкості їзди на скейтборді

Тварина також може виконувати низку трюків: від сидіння і трясіння лапами до удавання мертвим, перевертання, стрибків, лазіння, проходження через обручі, натискання на дверні дзвінки, штовхання бочок, які котяться, і навіть ведення баскетбольного м’яча.

Читайте також: Кіт-розвідник, який побував на нараді Зеленського із генералами, став зіркою мережі

Однак саме на навчання кота катанню на скейтборді Лі, який навчив 13 котів користуватися туалетом зі змивом, витратив найбільше часу. На це в нього пішов рік.

“Мої друзі та шанувальники Бао Цзи надали мені неймовірну підтримку протягом усього цього випробування. Для мене присутність Бао Цзи незвичайна. Він як промінь світла в темряві. Щодня ми отримуємо послання любові та благословень від фанатів з усього світу. Я хочу подякувати всім, хто підтримує і любить Бао Цзи. Доставлення радості стільком людям робить цю подорож по-справжньому значущою”, — розчулився Лі, отримавши сертифікат рекордсмена за свого вихованця.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *