В Україні запустили проєкт про митців, які долучилися до лав ЗСУ

,
В Україні запустили проєкт про митців, які долучилися до лав ЗСУ

Український інститут розпочав реалізацію проєкту Culture Fights Back. Він розповідає про митців, мисткинь та представників громадянського суспільства, які долучилися до лав ЗСУ, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сайті Ukrainian Institute.

Culture Fights Back створений інститутом спільно з Міністерством закордонних справ та Ukraïner. Над дизайном проєкту працювала студентка Projector Institute Ірина Пугач. Роботу над текстами вели Анна Ряба, Анна Страхова, Ірина Загребельна, Дарія Гірна, Наталія Півторак, Наталія Понеділок, Яна Мазепа та Дарія Литошенко. Англомовним редактором став Джебез Шеррінгтон.

Читайте також: Військове телебачення України покаже прем’єру проєкту “ТИ В ЗСУ”

У межах проєкту всьому світу розкажуть історії українських музикантів, письменників, громадських активістів, художників, артистів балету, режисерів та акторів. Кожну історію доповнять фотографіями героїв та героїнь: одне з професійного цивільного життя, а друге — з військової служби. Також можна одразу перейти до робіт митців та мисткинь і познайомитися з їхніми персоналіями та творчістю ближче.

“Культурні діячі, які збирали концертні зали, проводили читання та прем’єри, були змушені поставити творчість на паузу та взяти до рук зброю. Це створило величезний виклик для культурного сектору України зараз та у майбутньому. Проте навіть це не зупинило митців та мисткинь: в окопах вони продовжують писати вірші, обдумувати сценарії фільмів та розповідати світові про звірства російської армії. Це демонструє цілісність українського суспільства — де кожен розуміє необхідність боротьби”, – зазначається на сайті.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *