В Україні створили перший анатомічний бронекостюм для жінок

В Україні створили перший анатомічний бронекостюм для жінок


Український виробник сучасного технологічного бронезахисту “Українська Броня” представив перший анатомічний жіночий бронекостюм “Рута Люта”, пише Успіх in UA.

Основна відмінність жіночого бронекостюма від чоловічого полягає у бронежилеті, створеному з урахуванням анатомії і фізіології жіночого тіла для забезпечення максимального комфорту та оптимального захисту всіх життєво важливих органів і вразливих місць.

Бронекостюм “Рута Люта” розроблений з урахуванням технічної специфікації Міністерства оборони України та має збільшену на 500% площу протиуламкового захисту порівняно з балістичними плитами. Це що суттєво підвищує шанси уникнути поранень в умовах бойових дій, повідомляє shotam.info.

Виріб має винесену назовні кишеню для балістичної плити, що сприяє максимальному комфорту під час тривалого носіння та допомагає уникнути натирання й порушення кровообігу в області грудей. Водночас бронекостюм значно легший за чоловічий: ергономічний дизайн забезпечує оптимальний розподіл ваги і комфорт із мінімальним впливом на маневреність.

Читайте також: У ЗСУ зʼявилась жіноча польова форма

За словами Яна Гончарова, СЕО компанії-виробника, думки про розробку жіночого бронекостюма виникли вже давно, однак його створення потребувало тривалого дослідження та підготовки. 

Жіночий анатомічний бронекостюм представлений у 4 розмірах: XS, S, M, L, тому підійде для жінок будь-якої статури. Виріб складається з бронежилета, окремих модулів, що забезпечують захист шиї, плечей, живота, паху та зовнішньої частини стегон, а також броньованого розвантажувального пояса з плечовими лямками. Усі частини адаптивні та регулюються за довжиною, то підійдуть дівчатам будь-якого зросту.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “В Україні створили перший анатомічний бронекостюм для жінок”

  1. Аватар юрій неживий
    юрій неживий

    так як мужчини в Україні -сциклі ще ті , а воювати треба – то хто має це робити -як не жінки!!! я не сумніваюся в їх дієздатності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *