В Україні працюють над створенням нового підводного дрону “Марічка”

В Україні працюють над створенням нового підводного дрону "Марічка"

Платформа AMMO.UKRAINE збирається створити підводний дрон “Марічка”, який зможе знищувати флот окупантів, пише Успіх in UA.

Розробники стверджують, що платформа об’єднала українських науковців, аналітиків, спеціалістів та військових експертів. Вони поставили перед собою мету — створити національний проєкт “Армія підводних дронів”, в основі якого будуть безпілотники “Марічка”.

За задумом інженерів проєкту, “Марічка” вирізнятиметься унікальними можливостями, серед яких головною зазначається знищення будь-яких типів надводних об’єктів: катерів, кораблів, опор мостів, берегових укріплень. Основними перевагами майбутнього морського безпілотника в AMMO.UKRAINE називають низький рівень шуму і непомітність “Марічки”, здатність протистояти системам РЕБ ворога і потужність боєзапасу, який вміщується, для підриву кораблів флоту РФ, повідомляє focus.ua.

“Ми впевнені, що після першої ж атаки “Марічки” флот окупантів покине Чорне й Азовське моря і піде на Каспій”, — стверджують автори проєкту.

Наразі свою розробку вони фінансують власним коштом і за пожертви, так само їх підтримує популярний музичний гурт “Хлопці з Франека”, які продадуть з аукціону прапор, підписаний головою ГУР Кирилом Будановим. Гроші, отримані з аукціону, підуть на подальшу розробку “Марічки”.

В Україні працюють над створенням нового підводного дрону "Марічка"

Читайте також: Волонтери із Прикарпаття виготовляють дрони-камікадзе, здатні нести до 1,5 кг вибухівки

Точні технічні характеристики майбутнього морського дрона тримають у секреті. Але, судячи з усього, морський безпілотник матиме електричну тягу, оскільки розробники вже закупили велику партію акумуляторів. Так само вони заявляють, що “Марічка” зможе “причаїтися” під водою в очікуванні цілі й активуватися або за таймером, або за сигналом оператора.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *