В Україні налагодили виробництво мінометних пострілів калібру 120-мм

В Україні налагодили виробництво мінометних пострілів калібру 120-мм

ТОВ “Українська Бронетехніка” налагодила спільне виробництво мінометних пострілів калібру 120 мм одразу з двома країнами-членами НАТО, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Сили Оборони України вже отримують тисячі нових мінометних пострілів.

“120 мм міномет на сьогодні є одним з найбільш розповсюджених видів артилерійської зброї української армії. 120 мм міни ефективно вражають ворожу живу силу і техніку, знищують укриття, вогневі позиції та допомагають українським захисникам наближати Перемогу. Мінометні постріли виготовляються за сучасними технологіями та повністю відповідають стандартам НАТО. Міжнародна кооперація та роззосередження виробничих потужностей допомогли нашому підприємству наростити щомісячні обсяги поставок цих боєприпасів”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: Українські розробники створили ударний дрон для знищення російських Ту-22М3

Нагадаємо, що нещодавно українська команда розробила спеціалізований дрон, який здатний в автоматичному режимі виконувати політ та знищувати ворожі цілі.

Саме завдяки вищевказаній розробці стало можливим знищення на російському аеродромі Сольці у Новгородській області ракетоносця Ту-22М3, який використовується противником для запуску ракет Х-22.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *