В Україні налагодили виробництво конопляних батончиків за стандартами НАТО

Українська компанія налагодила виробництво конопляних енергетичних батончиків для ЗСУ


Компанія ViteoHemp розпочала переробку конопель з олії, протеїну та очищеного насіння. Згодом запустила кондитерський цех із виготовлення цукерок та еклерів із конопель, а під час повномасштабної війни створила КЕБ — конопляні енергетичні батончики, пише Успіх in UA.

«Велика частина наших клієнтів поїхала за кордон або пішла на фронт. Продажі впали. Та все ж мене не покидали думки створити продукт для тих, хто залишився в Україні. Ним став конопляний енергетичний батончик (КЕБ), який має лише одну імпортну складову — фінік», — говорить керівний партнер ViteoHemp Олександр Дойніков.

В Україні налагодили виробництво конопляних батончиків за стандартами НАТО

Він зазначив, що із вересня минулого року намагається достукатися до Міноборони, щоб включити конопляні батончики до раціону ЗСУ, повідомляє agroportal.ua.

«Вони є тактично-стратегічним продуктом, залежно від метаболізму людини дають відчуття енергії та ситості від 3 до 7 годин. Хлопці беруть їх із собою на бойові завдання. Але не все так просто, оскільки ввести конопляний батончик у країні, де не всі ще розуміють, що таке коноплі, — однозначно складно», – додає пан Олександр.

Читайте також: Українцям розповіли, як підготуватися до тривалого зимового блекауту

Поки що компанія запустила програму «Нагодуй бійця», яка дає змогу розширити виробництво для покриття попиту серед бійців на фронті. ViteoHemp може виготовляти пів мільйона батончиків на місяць.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *