В Ірпені відкрили артоб’єкт, присвячений енергетикам (фото)

,
В Ірпені відкрили артоб’єкт, присвячений енергетикам (фото)


У Центральному парку Ірпені відкрили артоб’єкт #СвітлоПеремагаєТемряву, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

Нова скульптура присвячена енергетикам, які повертали світло на Київщину після деокупації навесні 2022 року і символізує перемогу світла над темрявою, України – над ворогом.

“Рік тому, у квітні-травні 2022 року енергетики ДТЕК Мережі з Київщини, Одещини, Дніпропетровщини, Києва, об’єднавши зусилля, відновлювали світло в Київській області після деокупації. Це стало наймасштабнішим ремонтом мереж за всю історію сучасної України. Проєкт #СвітлоПеремагаєТемряву розповідає через мистецтво про героїчну роботу електромонтерів весною 2022 року”, – говорять творці артоб’єкту.

Скульптуру #СвітлоПеремагаєТемряву встановили саме в Ірпені, бо тут під час окупації було зруйновано близько 70% мереж. Електромонтери ДТЕК за 45 днів відремонтували електропостачання міста і всієї області, що дозволило розпочати відновлення нормального життя регіону.

Читайте також: У Львові відкрили фонтан, присвячений “Да Вінчі” та усім добровольцям російсько-української війни (фото)

Автор скульптури #СвітлоПеремагаєТемряву – молодий український митець і скульптор Лесь Панчишин. Наразі він несе світові знання про Україну та незламних українців через свої картини на виставках в США, Європі тощо. Виручені кошти із продажу картин Лесь передає на підтримку української армії.

“Артоб’єкт #СвітлоПеремагаєТемряву відображає роботу електромонтерів ДТЕК на автопідйомнику, які лагодили зруйновані через бойові дії мережі. Це витвір сучасного мистецтва з використанням реального обладнання, яке енергетики застосовували під час повернення світла. Футуристичний дизайн скульптури спрямовує в майбутнє. Енергетики ДТЕК вірять, що так само, як світло перемогло темряву – Україна переможе у війні, а на українців чекає світле та мирне майбутнє”, – зауважують творці скульптури.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *