Український фільм “Історії сталевих людей” став доступним для онлайн-перегляду

Український фільм "Історії сталевих людей" став доступним для онлайн-перегляду


Український документальний фільм про оборону Чернігова “Історії сталевих людей” став доступним для онлайн-перегляду, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Освітнього дому прав людини в Чернігові у Facebook.

У стрічці розповідається про деякі моменти з історії героїчної оборони Чернігова у лютому-березні 2022 року. Оборона трималася на звичайних людях, які щодня вчиняли надзусилля і робили все можливе для того, щоб ворог не пройшов у місто, навіть часто, ціною власних життів.

Фільм створено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Освітнього дому прав людини в Чернігові. Він є сьомою авторською роботою Івана Матвєєва як режисера.

“У цьому фільмі розкриваються історії п’ятьох героїв, двоє з яких загинули. Вони всі служили у різних підрозділах, але на одному напрямку. Розповіді героїв підсилені любительською зйомкою, яка зроблена безпосередньо під час бойових дій”, – зазначається у повідомленні.

Також, мета стрічки — звернути увагу на воєнні злочини, які системно вчиняють рашисти та на консолідацію громадянського суспільства, простих людей, які постали пліч-о-пліч на підтримку захисникам.

Фільм знімали навесні 2023-го року двоє операторів: Павло Мельник та Віктор Крестов. У підготовці матеріалів допомагали: менеджер Програми захисту Дому Геннадій Випинашко та ментор Програми підтримки Вадим Пивоваров. Знімальну групу возив на локації Володимир Усенко.

Читайте також: Український документальний фільм “Східний фронт” показали у 16 країнах світу

“Історії сталевих людей” — універсальна назва, яка передбачає можливість продовження, адже попереду ми ще дізнаємося багато таких історій!

Переглянути документальну стрічку можна за посиланням.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *