Українські військові отримали тисячі дефіцитних 122-мм артилерійських пострілів

Українські військові отримали тисячі дефіцитних 122-мм артилерійських пострілів


«Українська бронетехніка» в кооперації з декількома країнами НАТО продовжує постачати боєприпаси, які вкрай необхідні для підтримки українського контрнаступу та звільнення наших територій, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці «Української бронетехніки» у Facebook.

Так, нещодавно тисячі нових дефіцитних 122-мм осколково-фугасних артилерійських пострілів із повним зарядом були доставлені Збройним Силам України.

«Роль артилерії в нинішній війні складно переоцінити. Тому можливість виготовляти та постачати артилерійські боєприпаси для нас у пріоритеті. Наша компанія працює над збільшенням щомісячних обсягів виробництва артилерійських боєприпасів. В найближчих планах, – наростити кількість 122-мм пострілів в рази», – розповів генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

Читайте також: Фахівці модернізують українську САУ “Богдана”

До слова, компанія “Українська бронетехніка” продовжує брати участь у виробництві та модернізації української самохідної артилерійської установки 2С22 “Богдана”.

За словами генерального директора компанії Владислава Бельбаса, нині компанія продовжує роботи з бронювання шасі САУ. На нього встановлюється броньована кабіна для захисту екіпажу під куль та осколків.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “Українські військові отримали тисячі дефіцитних 122-мм артилерійських пострілів”

  1. Аватар Price
    Price

    Не пострілів, а снарядів. Постріл – це виліт снаряда із дула гармати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *