Українські військові отримали нову версію протитанкового ракетного комплексу “Скіф-М”

Українські військові отримали нову версію протитанкового ракетного комплексу “Скіф-М”


Сили оборони застосовують нову версію протитанкового ракетного комплексу “Скіф-М”, також відомого в збройних силах як “Стугна”, пише Успіх in UA.

За словами виробника, збройні сили України вже отримують модернізований варіант ПТРК “Скіф-М”. Він був розроблений конструкторським бюро у 2022 році за досвідом війни проти росії.

Оновлений комплекс отримав низку покращень, що стосувались пускової установки. Так, було суттєво полегшено триногу, установка отримала нові пристрої повороту та піднесення та кращі акумулятори живлення, повідомляє mil.in.ua.

Зокрема, комплекс отримав новий полегшений пульт дистанційного керування зі новими більш комфортними органами управління польотом ракети.

Також ПТРК отримав новий модуль прицілювання та наведення ПН-У, до складу якого на прохання українських військовослужбовців було інтегровано лазерний далекомір.

Читайте також: Українські військові отримали нову партію мобільних автівок багі

Досвід, отриманий під час бойових дій в Україні, показав низький ризик виявлення опромінення лазерним далекоміром, оскільки російські війська мають дуже обмежену кількість бойових машин із відповідними системами захисту.

Оновлений ПТРК здатен застосовувати усю наявну номенклатуру керованих ракет сімейства РК-2, що застосовувались базовим комплексом. Серед них 130-мм ракети з дальністю ураження у 5000 метрів та тандемною бойовою частиною, що здатна пробити до 800-мм гомогенної броні, а також їх більш потужна 152-мм версія, що здатна пробити до 1100-мм броні за динамічним захистом.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *