Українські військові отримають вітчизняні далекобійні ударні безпілотники “Морок”

Українські військові отримають вітчизняні далекобійні ударні безпілотники "Морок"


Українські військові отримають далекобійні ударні безпілотники нового зразка, що уражатимуть цілі у глибокому тилу на території росії, пише Успіх in UA.

“Місяць тому ми з вами зібрали 177 млн далекобійний дрон-камікадзе «Морок» в рамках мегазбору «Можем павтаріть». І ось перші літачки вже готуються до передачі відповідним структурам. Взимку чекаємо на відеоконтент з бавовною на болотах“, – написав український шоумен, волонтер та громадський діяч Сергій Притула.

Вперше представлений широкій публіці дрон під назвою “Морок”, судячи зі слів Притули, призначений для нанесення глибоких ударів на території РФ. Схожим чином минулого року були придбані дрони “Бобер”, повідомляє mil.in.ua.

Порівняно з минулим безпілотником “Морок” став меншим та дешевшим — близько 1,7 мільйонів гривень проти 4 мільйонів за один “Бобер”.

Точні технічні зарактеристики безпілотника не повідомляються, однак, судячи з поставлених задач, дальність польоту має становити сотні кілометрів.

Довжина безпілотника складає близько 1,5 метрів, розмах крил приблизно 1,5 метри.

Читайте також: В Україні створили секретний ударний безпілотник “Морок”

Аеродинамічна схема літака подібна тим, що використовуються у швидкісних реактивних літальних апаратах. Проте чорна надбудова в хвості фюзеляжу одразу за кілем схожа на двигун внутрішнього згорання.

На безпілотнику візуально відсутні оптичні прилади, що може говорити про використання вже традиційної схеми управління польотом за допомогою інерційної системи з корекцією по сигналам GPS без залучення оператора.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *