Українські розробники створили бойові човни для ЗСУ (відео)

,
Українські розробники створили бойові човни для ЗСУ (відео)


“Благодійний фонд Сергія Притули” передав українським військовим багатофункційні бойові човни Trident вітчизняного виробництва, пише Успіх in UA.

За словами керівника мілітарного напрямку “Благодійного фонду Сергія Притули” Романа Сініцина, ідея створення таких човнів з’явилася ще в листопаді минулого року. Спершу їх планували виготовляти за кордоном. Проте згодом виявилося, що за розробку таких човнів готові взятися українські виробники туристичних човнів.

“Розробляли і проєктували його декілька місяців. І до цього процесу залучались як військові, так і українські підприємства. Це і конструкторське бюро, і підприємства, які займались інтеграцією силових установок, навігацією, зв’язку тощо. Ми передали 2 човни, а українська армія потребує десятки одиниць”, – говорить Роман Сініцин.

Він акцентував увагу на тому, що нові човни є багатофункціональними. Зокрема, вони призначені для перевезення десанту, виконання рятувально-пошукових робіт, вогневого прикриття військових із води тощо.

Читайте також: Українські розробники створили прототип субмарини із функцією безпілотника (фото, відео)

На човни були інтегровані такі закордонні розробки, як навігаційні системи, ехолокація, зв’язок. Завдяки цьому вони можуть вільно пересуватися у темноті чи тумані, повідомляє 24tv.ua.

“При конструюванні човнів були враховані всі побажання саме військових – окремі ніші під кріплення боєкомплекту, спеціальні кріплення для перевезення десанту та виконання спеціальних операцій на воді”, – зауважив Роман Сініцин.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *